Sstar
#1
Question 
Mogę uwierzyć w prawie wszystko: w to, że jeden z Twoich najlepszych kolegów wykorzystuje Twoje zaufanie do chwilowego dodania na działkę i okradnięcia Cię z niektórych itemów, w to, że wielu graczy ma za swoimi uszami o wiele więcej, niż to, co mówią publicznie. Niestety...

Nie uwierzę od tak w to, że Sstar dostał bana tylko dlatego, iż adresy IP się pokryły. Mam argumenty na obronę Sstara: Co jeżeli adresy IP, które się pokryły to tak naprawdę IP zmienne? Co jeżeli adresy IP, które się pokryły to tak naprawdę z różnych kart sieciowych? I co jeżeli ktoś sfingował IP, żeby podpuścić do zbanowania Sstara, gdyż go nie lubił?

Ja znałem Sstara z pozycji uczciwego gracza, nie mającego nic do ukrycia. Gracza, który zawsze pomógł w potrzebie, nie tylko materialnie. Gracza, z którym warto było rozmawiać.

Bardzo prosiłbym Pana Szanownego Cichuska o wzięcie pod uwagę czynników zaznaczonych pogrubioną czcionką. Będę wdzięczny niezależnie od rezultatów.


Załączone pliki Miniatury
   

Niedostępny
#2
1. jak ktos ma zmienny adres IP, to owszem operator ma jakas pule adresow przeznaczonych dla swoich klientow i jak jednemu sie zmienia adres, to drugiemu wskakuje kolejny poprzednika i jest taka rotacja.
2. nie moze dojsc do takiej sytuacji, gdzie dwoch klientow ma identyczny adres IP w tym samym momencie.
3. nawet jesli odrzucisz moje powyzsze zaprzeczenia, to zastanow sie dobrze - w polsce jest prawie 40mln ludzi i jakie jest prawdopodobienstwo, ze w jednej minucie na tak malym serwerze znalazlo sie 2 graczy o takim samym adresie?
4. jak sobie wyobrazasz sfingowanie kradziezy konta, jak na oba konta logowano sie z tego samego adresu? sstar musialby komus podac swoje haslo, a nikt inny z tego adresu sie nie logowal (oprocz tych 2 kont), w dodatku tamta osoba o wszystkim musialaby wiedziec. a skoro sstar juz podal (a moze nie?) swoje haslo komus innemu, to musi sie liczyc z takimi sytuacjami.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Wiem że to nie znaczące ale może być wdłg mnie wycięte z kątekstu ale tak to dołączę


Załączone pliki Miniatury
       
Zawsze i wszędzie Sstar będzie.
Pozdrawiam.
#4
Mogę cos dopisac ? to tak znam Sstara długo i chyba na 100% by nie ukradl komus konta.
A może syjmoon ze swojego ip wbil na swoje konto a potem na sstara na lobby ? to też jest możliwe

I wtedy bylo to samo ip tak ? więc tak może byc

A jak syjmoon chcial sstara wkopac ?
I wszystkie ity ma w szkrzyniach.
#5
Wiec tak:
Po pierwszym watku wyniklo, ze maja inne IP:
(08-27-2017, 09:50)Cichusek napisał(a): sstar i syjmoon maja rozne adresy IP na serwerze.
Dobra ok, sprawa byla rozwiazana (wedlug nas). Ale potem po jednym watku (dokladnie tym: http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=30789) dostalismy innej prawdy.
A dokladniej:
(08-27-2017, 09:50)Cichusek napisał(a): sprawdzilem logi, w poprzednim temacie napisalem, ze adresy IP Sstara i twojego konta sa rozne, bo po calej akcji po prostu wszedl na swoje konto z innego adresu.
tym razem porownalem adresy w logach w ciagu ostatnich kilku dni i wczoraj o 16:23 Sstar na swoje i na twoje konto zalogowal sie z tego samegu adresu, w dodatku zmieniajac do niego haslo.
Racja, mogl wejsc na swoje konto z innego adresu ip, ale czy to napewno byl on? Mozliwe ze nie, mozliwe ze syjmooon poprostu chcial wyludzic mu tego bana, bo nie zgodzil sie na odswiezanie jego dzialek i zacytuje sstara jak to opisal "Odrzucilem twoja prosbe". Tak jak opisali inni powyzej moglo dojsc do:
(08-27-2017, 09:50)Iam napisał(a): Mam argumenty na obronę Sstara: Co jeżeli adresy IP, które się pokryły to tak naprawdę IP zmienne? Co jeżeli adresy IP, które się pokryły to tak naprawdę z różnych kart sieciowych? I co jeżeli ktoś sfingował IP, żeby podpuścić do zbanowania Sstara, gdyż go nie lubił?
(08-27-2017, 09:50)Thebox napisał(a): A może syjmoon ze swojego ip wbil na swoje konto a potem na sstara na lobby ? to też jest możliwe
I wtedy bylo to samo ip tak ? więc tak może byc
A jak syjmoon chcial sstara wkopac ?
I wszystkie ity ma w szkrzyniach.
Prosilbym jednak o ropatrzenie tej calej sprawy.
#6
to moze napisze dokladniej:
z tego samego adresu IP zalogowano sie na obydwa konta i grano na nich na classicu przez co najmniej 10 min.
po tym jak na konto sajmona zalogowal sie ktos, to od razu zmienil haslo i wszedl na classica.
sstar byl w tym czasie online od dluzszego czasu, sajmon sie zalogowal, po 10min wyszedl, a sstar nadal pozostal, a pozniej wyszedl i wszedl na innym adresie IP.

nie jestem taki glupi aby sprawdzac samo lobby, a jak juz to przede wszystkim sprawdzam czy ktos w ogole sie na konto zalogowal.
o zmianie hasla tez mam powiadomienie, tak samo o nieudanej probie logowania (ktorej nie bylo w obu przypadkach).
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości