Co ja Co oni gdzie jestem dzień dobry
#31
Jeszcze napisze jeden post, i zaprzestane dalszej rozmowy bo nie ma to sensu, gdy dana osoba ma zbyt duże ego...

A może byś pomyślał... Czemu tak dużo osób cie nie lubi... No pomyśl i odpowiedź na to pytanie, bo odpowiedzią nie jest "Nie lubią mnie bo jestem pomocnikiem i mi zazdroszczą"... Bo ty chyba zapomniałeś o jednym... To ty tu jesteś dla graczy, a nie gracze dla ciebie... Zawsze gdy dochodzi do jakiś sprzeczek z twoich postów wynika że to gracze są winni a nie ty... Każda próba wpłynięcia na twoje zachowanie skutkuje tym że obwinianie są osoby które coś sugerują abyś się poprawił... Ale powiedz, w czym one są winne? Może stoją ci za plecami, przykładają pistolet do głowy i "rób to i to"?

Ja chce tylko tego abyś przestał w końcu wszystkich obwiniać za swoje błędy... Czy to tak dużo że chcę aby osoba która ma uprawnienia, nie uprzykrzała nam gry? Czy serio to tak dużo?

Ja już skończyłem, kurtyna opadła.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#32
hmmm na cl ktoś obrażał o ile się orientuje mateuu(choć nie jestem pewien)
hub powiedział że co go to, i żę ma akurat ważniejsze sprawy także ten..
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#33
(08-26-2017, 15:34)Tails napisał(a): To ty tu jesteś dla graczy, a nie gracze dla ciebie...
Ja już skończyłem.

Owszem, jestem. Ale nie dla takich jak wy, ktorzy maja zamiar zmieszac mnie z blotem. Zawsze gdy jestem na serwie pomagam nowym graczom I nie tylko nowym. A to jak was traktuje wynika z tego jak wy traktujecie mnie :p
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#34
(08-26-2017, 15:36)HubPlayGames napisał(a):
(08-26-2017, 15:34)Tails napisał(a): To ty tu jesteś dla graczy, a nie gracze dla ciebie...
Ja już skończyłem.

Owszem, jestem. Ale nie dla takich jak wy, ktorzy maja zamiar zmieszac mnie z blotem. Zawsze gdy jestem na serwie pomagam nowym graczom I nie tylko nowym. A to jak was traktuje wynika z tego jak wy traktujecie mnie :p

Widzę że nic nie zrozumiałeś... Taki ma właśnie sens ta rozmowa, nigdy nie zauważysz w sobie winy i myśli żeby się poprawić...
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#35
Szczerze to wy się tu produkujecie, a cichusek i tak mu nie odbierze pomocnika.
Przypuszczam, że nawet tutaj nie zajrzy.
#36
gracze za bardzo zdania nie maja na temat tego kto jest i kto bedzie w administracji.
jak sam tytul mowi, jest to nasza sprawa.
jakby bylo wielu pomocnikow, to za pewnie nie kazdy by kazdego lubial, zawsze ktos ma swoje ulubione osoby i woli np. od nich dostac bana niz od tych drugich.
sa ludzie ktorzy huba lubia, a sam ostatnio cos dziala.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości