Co ja Co oni gdzie jestem dzień dobry
#21
(08-26-2017, 14:55)Rumbur napisał(a):
(08-26-2017, 13:57)Boczek napisał(a): A ja słyszałem że Hub na BedWars używał kill aury. Nawet rozmawiałem wtedy na skype z tymi osobami które go widziały...

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
A uzywa jej na skylandzie? Nie. Szukacie poprostu dziury w calym wynajdujecie stare skargi przeciez cichusek wybierajac huba na pomocnika o nich wiedzial bo bylo to dawno. I to logniecie to byl 1 raz wiec bez przesady. I co do nowych pomocnikow moze cichusek niema poprostu na oku zaufanych osob na to miejsce?

A teraz ja mam pytanie: Czy wolno mu bezpodstawnie o coś oskarżać?

Ja nie szukam dziury w całym, no ale... No kurcze, jeżeli mi w krótkim czasie kilka osób pisze, że Hub wypisuje na mój temat "że jestem rakiem" i jeszcze niedawno wszystkim zasugerował że jestem oszustem, to chyba już coś z tym trzeba zrobić...
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#22
Kaukazu pisał już parę razy na shoutboxe że hub loga. Hub się nawet do tego przyznał. W dodatku to nagranie więc to nie jest 1 raz.
........................................UwU
Niedostępny
#23
(08-26-2017, 15:02)Tails napisał(a): A teraz ja mam pytanie: Czy wolno mu bezpodstawnie o coś oskarżać?

Jak na razie to wy to robicie XD
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#24
(08-26-2017, 15:01)Kaukazu napisał(a):
(08-26-2017, 14:55)Rumbur napisał(a):
(08-26-2017, 13:57)Boczek napisał(a): A ja słyszałem że Hub na BedWars używał kill aury. Nawet rozmawiałem wtedy na skype z tymi osobami które go widziały...

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Szukacie poprostu dziury w calym wynajdujecie stare skargi przeciez cichusek wybierajac huba na pomocnika o nich wiedzial bo bylo to dawno.

No własnie a wiec dlatego prosimy o odwołanie go (BO naszym zdaniem nie zasługuje na tą funkcje)...
nie tak dawno...
Pomocnik powinien dawać przykład...

Zgadzam się, hub w ogóle nie daje żadnego przykładu i nie zasługuje na pełnienie takiej ważnej funkcji.
........................................UwU
Niedostępny
#25
(08-26-2017, 15:04)HubPlayGames napisał(a):
(08-26-2017, 15:02)Tails napisał(a): A teraz ja mam pytanie: Czy wolno mu bezpodstawnie o coś oskarżać?

Jak na razie to wy to robicie XD

Ty pierwszy zacząłeś skarbie... Po za tym to nie my (w sensie: Mateuu, Kauzaku, Iam i ja)... Nasze są udowodnione, nie są pomówieniami których przeciwko mnie stosujesz i widać że sam nie wiesz zbytnio co piszesz...
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#26
(08-26-2017, 15:05)Tails napisał(a):
(08-26-2017, 15:04)HubPlayGames napisał(a):
(08-26-2017, 15:02)Tails napisał(a): A teraz ja mam pytanie: Czy wolno mu bezpodstawnie o coś oskarżać?

Jak na razie to wy to robicie XD

Ty pierwszy zacząłeś skarbie... Po za tym to nie my (w sensie: Mateuu, Kauzaku, Iam i ja)...

No właśnie, ty pisałeś że tails to oszust itp. I jaki tu przykład dajesz?
........................................UwU
Niedostępny
#27
hub nie ma cheatow!
#28
(08-26-2017, 15:17)UNTURNET napisał(a): hub nie ma cheatow!

(08-26-2017, 14:01)UNTURNET napisał(a): na pewno HubPlayGames jest nie winny znam go dlugo i wiem ze by tego nie zrobil

Przeanalizowałeś w ogóle 1 post? Czy zobaczyłeś że twój kolega jest w niebezpieczeństwie i postanowiłeś go bronić nie wiedząc nawet o co chodzi?
........................................UwU
Niedostępny
#29
A CO CIE TO
#30
Hurr durr Hubert ma cheaty, nie zasługuje na rangę
Hurr durr czemu na tym serwie nie ma pomocników ani modów

Wy się lepiej cieszcie, że ten chociaż banuje, a nie czekacie czasami 8h na bana od cichego


Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości