Okradzione konto
#21
(08-26-2017, 13:00)Invi napisał(a):
(08-26-2017, 10:09)syjmooon napisał(a): rodzenstwo dawno sie odizolowalo od mc. I jeszcze maja 3-5 lat



dziwne. dopiero pisales, ze rodzenstwo patrzy jak grasz...

Zmienia zdanie co sekunde :/
Zawsze i wszędzie Sstar będzie.
Pozdrawiam.
#22
O jeju mam te hasło od początku mojej gry na tym serwerze a oni zawsze patrzyli jak gralem

Sam nwm jak to powiedzieć język mi się ciągle ploncze
#23
Masz haslo z koncowka 123 i nigdy nie zmieniales nie dziw sie ze ktos sie wkradl.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#24
nie wiem po co tyle spamujecie.
gracz normalnie napisal temat, ze ukradziono mu konto i zniknely mu rzeczy z enderchesta, a wy od razu wdajecie sie w dyskusje jakbyscie mu mogli jakos pomoc.
3 strony postow napisane doslownie o czyms, co nic nie wnosi do tematu.

sprawdzilem logi, w poprzednim temacie napisalem, ze adresy IP Sstara i twojego konta sa rozne, bo po calej akcji po prostu wszedl na swoje konto z innego adresu.
tym razem porownalem adresy w logach w ciagu ostatnich kilku dni i wczoraj o 16:23 Sstar na swoje i na twoje konto zalogowal sie z tego samegu adresu, w dodatku zmieniajac do niego haslo.

Sstar zostal zbanowany, ale rzeczy nie mam jak ci zwrocic.
nie wiadomo co miales w enderchescie i na dzialce, nie prowadzimy takich rejestrow/logow, wiec nie moge od tak ci dac itemow nawet jak wymienisz co tam miales, bo mozesz zmyslac.

do konta juz masz dostep, ale to przynajmniej cie nauczy aby nie podawac hasel byle komu.
chyba tylko tyle moge w tej sprawie zrobic.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości