kradzież konta
#21
Nie mam nic z tym wspólnego. I prosze mnie nie oskarżać o to co nie zrobiłem.
Pogadam z rodzeństwem bo zawsze przy mnie siedzą jak gram to może oni maczali coś w tym palce.
Jak się czegoś dowiem to ci na priv napisze a teraz nie osądzaj mnie.
Bo to sie staje denerwujące.
Zawsze i wszędzie Sstar będzie.
Pozdrawiam.
#22
Ale chwila moment, może serwer coś odwalił źle
#23
serwer?
Zawsze i wszędzie Sstar będzie.
Pozdrawiam.
#24
Tak,a co
#25
Jeśli Cichusek sprawdził adresy IP z których logowało się Twoje konto to znaczy, że Sstar musiał by włamać Ci sie do domu, aby użyć tego samego adresu co ty. Jeżeli użył by swojego Cichusek już by o tym wiedział. Teraz nie ma co sie kłucić.



Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#26
nwm co dlatego się pytam bo nie rozumiem o co ci chodzi

(08-26-2017, 07:36)Boczek napisał(a): Jeśli Cichusek sprawdził adresy IP z których logowało się Twoje konto to znaczy, że Sstar musiał by włamać Ci sie do domu, aby użyć tego samego adresu co ty. Jeżeli użył by swojego Cichusek już by o tym wiedział. Teraz nie ma co sie kłucić.



Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Ale jak widzisz jest sens kłutni wdłg nich ...
Zawsze i wszędzie Sstar będzie.
Pozdrawiam.
#27
Jeszcze jakoś dzisiaj się spróbuję zalogowac

Jeszcze jakoś dzisiaj się spróbuję zalogowac na moje konto

Kiedyś mi rodzeństwo z konta diaxy bralo to może być ich sprawka też. Ale hasło dawno zmieniłem

Też myślę że serwer napsocił
#28
(08-26-2017, 07:37)syjmooon napisał(a): Jeszcze jakoś dzisiaj się spróbuję zalogowac

Jeszcze jakoś dzisiaj się spróbuję zalogowac na moje konto

Kiedyś mi rodzeństwo z konta diaxy bralo to może być ich sprawka też. Ale hasło dawno zmieniłem

Też myślę że serwer napsocił

A opcja latwego hasla? Tez taka moze byc walnij sobie haslo po arabsku i po sprawie.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#29
XDDDD

Dziena rumbur

Teraz obwiniam bardziej serwer, niż Sstar
#30
No dobrze ale Cichusek mozesz sprawdzić jakie ma syjmon hasło do konta tak czy siak bo masz do tego dostęp i byś jemu bardzo pomógł nawed już nie oskarżając Sstara tylko sam fakt żeby odzyskac konto


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości