kradzież konta
#11
Tak już mam dostęp do mojego konta

Sstar w tym temacie chodzi o to co się stało z moim kontem. Musiałeś komuś na 100% oddać. Sstar proszę o odpowiedź
#12
Nie tykałem twojego kąta tak jak mówiłem nwm co sie stało z twoim kątem . Można zamknąć temat.
Zawsze i wszędzie Sstar będzie.
Pozdrawiam.
#13
"Kąty" to są w przedszkolu dla niegrzeczne dzieci, albo na ekierce. A "konta" na forum i w mc [WINKING FACE]

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#14
Nie nabijaj niepotrzebnie postów .
Cichusku możesz zamknąć temat??
Zawsze i wszędzie Sstar będzie.
Pozdrawiam.
#15
Żadne zamykanie tematu,z tym kontem musiało coś się stać.

SSTAR JEŚLI HASŁO MI NIE WCHODZI TO. COŚ Z MOIM KONTEM SIĘ DZIEJE.sry za caps
#16
Z kąd mam wiedzieć. Tak jak wcześniej pisałem nie wiem sam co się stało. Wdłg. mnie temat jest zamknięty.
Zawsze i wszędzie Sstar będzie.
Pozdrawiam.
#17
A czm ci tak zalezy na zamknięciu tematu... Hmmm... Bo może to jednak ty....

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
#18
Nie chcę utracić konta na którym kupiłem 3SVipy i jedengo vipa. Uwielbiam ten serwer i codziennie na nim prawie zawsze gram. Teraz ten hajs za Svipy i vipa może pójść w błoto. Chciałbyś Sstar też tak konto utracić?
#19
(08-26-2017, 07:07)Creed napisał(a): A czm ci tak zalezy na zamknięciu tematu... Hmmm... Bo może to jednak ty....

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Poprostu wiem że wiele graczy się chce mnie w jakis sposób pozbyć pozatym Cichusek napisał post . Nie chce się już kłucić.
Dlatego nalegam nad zamknięciem tematu.
Pozatym wam sie tłumaczyć nie musze.
Byłem cały czas na serwerze.

(08-26-2017, 07:08)syjmooon napisał(a): Nie chcę utracić konta na którym kupiłem 3SVipy i jedengo vipa. Uwielbiam ten serwer i codziennie na nim prawie zawsze gram. Teraz ten hajs za Svipy i vipa może pójść w błoto. Chciałbyś Sstar też tak konto utracić?

Bardzo mi przykro gdybym wiedział bym ci powiedział "Co się stało?".
Ale nie wiem sam .
Zawsze i wszędzie Sstar będzie.
Pozdrawiam.
#20
Nie nie nie Sstar nie wycofasz się jak nie powiesz mi niczego o tym. Poza tym ja ci dałem to pod opiekę a hasło? Hasło zmienione.

Nawet magda123love opiekowała się moim kontem


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości