Oszust
#1
THEBOXHEAD
Bondem1616
oszustwo
https://www.youtube.com/watch?v=if8_UBb0...e=youtu.be
#2
Nikt go nie zbanuje . Napisał miecz 5/2/2 a nie pisał czy ostrosc i tp. Nie pograzaj sie wiecej :/
#3
Wlasnie dalem ci miecz taki jaki chciales wyraznie napisalem ze 5/2/2
#4
(08-25-2017, 13:05)Bondem1616 napisał(a): Wlasnie dalem ci miecz taki jaki chciales wyraznie napisalem ze 5/2/2

A jemu chodzilo pewnie o ostrosc 5 ogien 2 odrzut 2.

Najlepiej jakby podawane byly pelne enchanty w dowodach, bo moze wyjsc taka sytuacja, a takto to nie wiemy o jaki miecz chodzilo, moglo nawet chodzic o ten smite.
#5
Mati a jest szansa ,że oddadza mi kase ?
#6
Ale wyraznie napisalem ze 5/2/2 wiec nie oszukałem
#7
(08-25-2017, 13:08)Thebox napisał(a): Mati a jest szansa ,że oddadza mi kase ?

Raczej nie, bo podal 5/2/2, wiec moglo chodzic albo o ten smite albo o sharpness. W tym wypadku chodzilo wlasnie o smite. Zawsze mozesz bonderma poprosic o zwrot pieniedzy, a ty bys mogl mu zwrocic ten miecz i byloby po sprawie.
#8
Dalem mu ten miecz od kasy nie chcial oddac.
#9
Kupiłem beacona wiec nie mam jak oddac a pozatym nie moge dostac bana za nic
bo wyraznie bylo napisane ze ci sellam 5/2/2 to sie zgodziles wiec juz skonczymy ten temat niech Cichy zamknie temat

Ja tu nie oszukalem go tylko poprostu pisalem na czacie ze sprzedam miecz 5/2/2 za 25k wiec THEBOXHEAD napisal ze chce kupic i nic nie mowil ze czy ostr 5 czy cos i jak zaplacil 25k to mu dalem ten miecz 5/2/2 wiec ja tu nie oszukalm wyrazni pisalem ze 5/2/2
#10
jak dla mnie nikt tu nie zasluguje na bana.
wszystko dostales tak jak sie umawialiscie, nastepnym razem musisz sie upewniac co to za enchanty, mi tez nigdy nic nie mowily 5/2/2, bo to tylko poziomy.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości