Zniknęły mi diaxy
#1
Tak jak w temacie.
O 14 miałem przerwę, wyszedłem z gry na godzinę. Gdzieś ok. 15 zalogowałem się ponownie, poszedłem do netheru, wracam do domu, patrzę do skrzynki i nie mam diaxów.
Mam dodanego do działki kemota9, ale mówi, że nie ruszał moich rzeczy. Więcej osób do działki nie dodawałem, a diaxy były ładnie uporządkowane i nigdzie ich nie przenosiłem.
#2
albo dałeś diamenty do innej skrzynki, albo kemot Ci je wziął - może kłamać. innej opcji nie ma.
#3
(08-23-2017, 17:12)Krulew napisał(a): Mam dodanego do działki kemota9, ale mówi, że nie ruszał moich rzeczy.

Kiedyś dodałem do działki kolegę z reala i też tak powiedział, a zrobił to xD
#4
(08-23-2017, 17:12)Krulew napisał(a): Tak jak w temacie.
O 14 miałem przerwę, wyszedłem z gry na godzinę. Gdzieś ok. 15 zalogowałem się ponownie, poszedłem do netheru, wracam do domu, patrzę do skrzynki i nie mam diaxów.
Mam dodanego do działki kemota9, ale mówi, że nie ruszał moich rzeczy. Więcej osób do działki nie dodawałem, a diaxy były ładnie uporządkowane i nigdzie ich nie przenosiłem.
iiii... czego oczekujesz od administracji?
Ile było diaxów?

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#5
Jest też możliwość, że ktoś mi się włamał na konto. Akurat hasło miałem banalne.
3 staki mi zniknęły.
#6
(08-23-2017, 17:18)Krulew napisał(a): Jest też możliwość, że ktoś mi się włamał na konto. Akurat hasło miałem banalne.
3 staki mi zniknęły.

Ja na miejscu administracji nic bym nie oddawał, ponieważ: https://pl.wikipedia.org/wiki/Has%C5%82o_(kryptografia)
banalne hasło to Twoja głupota i nie dziw się, że jak masz hasło qwerty to ktoś Ci się włamie.
to, że nie jestem za oddaniem przedmiotów nie znaczy, że nie jestem za znalezieniem sprawcy. banalne hasło to głupota, ale wykorzystywanie tego jest zwykłym chamstwem.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości