Problem
#1
ja nie wiem cichy co ty zrobiłes juz z tą wolnośćią robisz to co Marek ci mówi albo Tails
a naprawde nie wszystkim to sie podoba bo oni robią to wszystko dla siebie a nie dla graczy proszą cię o to zeby tylko im było dobrze nwm cały czas na czacie CICHY CICHY CICHY marek cały czasz czegoś chce usun mb usun dom usun tamto przenieś mi to
moze zróbmy tak zeby wszysczy sie zgadzali z tym co cichy albo jakis inny grac chce a nie ze jeden grac chce tego to on odrazu muszi to zrobic :/ i tak marek tego nie rozumi wienc połowa serwa bendzie mnie miała gdzies no ale działki i to na wolnosci juz wolał bym zeby ci co kupili svipa mieli kolorowe nicki np: oni sb wybierają kolor nicku i to by moze wiencej ludzi kupowało tego svipa opisałem sie ale to mnie juz denerwuje ze marek manipuluje tobą tak jak by :/



Prosił bym o nie dostanie bana za moje
przemyślenia jakie myśle Smile
Dzienkuję
#2
Nikt cię tu nie zbanuje za swoje przemyślenia. Same działki to nie był nasz pomysł... Zostało to legalnie i uczciwie, przegłosowane...

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#3
hmm przegłosowane no ok a nether to tez był uciwy pomysł czy to tails i marek wymyślili ?
nie no ja sie ciesze ze jest nether bo potki mozna robic i ma co robic no ale marek i tails to bardziej wymyślili
tak jak i drop z netherracku
#4
(08-23-2017, 14:08)Sotricky napisał(a): hmm przegłosowane no ok a nether to tez był uciwy pomysł czy to tails i marek wymyślili ?
Nether również był "uczciwy", gracze go chcieli.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#5
co ci sie nie podoba w dzialkach? przeciez wciaz masz swoje itemki i wszystko, jak zajmiesz sobie jakas dzialke to moge ci przeniesc dom itp jesli sie zmiesci.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
ale wybór działek jest jedno razowy nie mozes juz ich opuscić

jak dla mnie to Sky-land jest jeden z lepszych dla mnie serwerów tylko gracze są taczy jak Marek

i to mnie wnerwia

albo i dobrze ze są te zmiany juz sie nicego nie bendzie cepiał :/
#7
dzialke mozesz opuscic tylko poprzez nie odswiezanie jej (niestety) lub ja moge recznie cie wyrzucic z dzialki.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#8
(08-23-2017, 14:06)Tails napisał(a): Nikt cię tu nie zbanuje za swoje przemyślenia. Same działki to nie był nasz pomysł... Zostało to legalnie i uczciwie, przegłosowane...

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

legalnie przeglosowane?? 0.o
bez urazy ale cichy sam to wprowadzil za naszol zgodol bo chcielismy resetu mapy xD


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości