Uciekanie od walk.
#11
Od jakiegos czasu przestalem uciekac z walk ale gdy notorycznie patrzysz gdzie chodze i tam wchodzisz to jest wkurzajace. Jesli chcesz to nagrywaj, dzis spadlem 3 razy i dlatego mam 0 zginiec. Robie to specjalnie abys tez to poczul.
Pozdrawiam
Niedostępny
#12
nie chce mi sie z toba kłócić, swoje wiem, możesz mieć swoją wersje idc

a jesli chodzi o sam plugin
(08-31-2017, 12:05)Invi napisał(a): moja propozycja jest taka, żeby osoba, która się wyloguje podczas walki 10 sekund od otrzymania obrażenia), ginęła, dostawała automatycznego bana na godzinkę (tutaj system się raczej nie pomyli, nie będzie niepoprawnych kar), a zabójca otrzymał poziom i 10$

to rozwiazanie jest ok, tylko ze ile jest sytuacji ze logajacy zauwazy tylko przeciwnika to zloga zeby wgl z nim nie walczyc co jest wg mnie smieszne

najlepsze by bylo polaczenie, 5 sek oczekiwania jak jest sie poza walka + to o czym piszesz
¯\_(ツ)_/¯
#13
Według mnie nawet może być te 5 sekund bez ruszania się przy kliknięciu na tabliczkę, bo ktoś może się pomylić i będzie miał czas na anulowanie teleportu.
Niedostępny
#14
Naprawde, przydaloby sie taki autolog out wszedzie, tym bardziej tez na classicu, gdzie nie oszukujmy siebie jest troche cheaterow, ktorzy uzywaja autologa na /pvp.
#15
(09-01-2017, 15:42)M_A_T_I napisał(a): Naprawde, przydaloby sie taki autolog out wszedzie, tym bardziej tez na classicu, gdzie nie oszukujmy siebie jest troche cheaterow, ktorzy uzywaja autologa na /pvp.
Ameryki to ty raczej nie odkryłeś. Logają wszędzie, nawet na Chowanym, a nawet SkyWars i 1vs1.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#16
na razie nic z tym nie zrobie.
moze kiedys.

w dodatku jezeli bedzie oczekiwanie na teleportacje 5s, to i tak mozna wyjsc z serwera, a gracze tylko beda sie wkurzac czekajac przed tabliczkami.
bylo i sie nie sprawdzilo.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości