Unban
#1
Witam.
Bardzo chciałabym przeprosić Rzepielinke za to co stało sie kilkanaście miesięcy temu.
Ludzie sie przeciez zmieniają... Prosze o unbana. Heart
nick: Swet1Kitty
#2
Jestem za odbanowaniem, pisalem kiedys watek o unbana dla kimi oraz swet1kitty ale odpowiedz brzmiala nie (mowilem ze wroca Tongue).
#3
Szkoda tylko że 2/3 forum nie zna sytuacji i nie ma jak ocenić czy zasługujesz na UB czy może jednak nie.
EDIT: Ja wiem. Jestem za UB
[Obrazek: Przechwytywanie.PNG]

#4
(08-20-2017, 17:28)Viro napisał(a): Szkoda tylko że 2/3 forum nie zna sytuacji i nie ma jak ocenić czy zasługujesz na UB czy może jednak nie.

Ja akurat znam cala akcje.
Poprostu obrazily rzepielinke mocno, az puyan im dal perma (z kimi ale ona odbanowana Tongue). Zasluguje na unbana.
#5
(08-20-2017, 17:30)M_A_T_I napisał(a):
(08-20-2017, 17:28)Viro napisał(a): Szkoda tylko że 2/3 forum nie zna sytuacji i nie ma jak ocenić czy zasługujesz na UB czy może jednak nie.

Ja akurat znam cala akcje.
Poprostu obrazily rzepielinke mocno, az puyan im dal perma (z kimi ale ona odbanowana Tongue). Zasluguje na unbana.

Był edit.
I wiedziałem o całej sprawie.


(W razie czego skasować post)
[Obrazek: Przechwytywanie.PNG]

#6
Jestem za, bo nie wiem nic o całej sprawie, ale minęło kilkanaście miesięcy XDD
Niedostępny
#7
(08-20-2017, 17:28)Viro napisał(a): Szkoda tylko że 2/3 forum nie zna sytuacji i nie ma jak ocenić czy zasługujesz na UB czy może jednak nie.
EDIT: Ja wiem. Jestem za UB

po co mają wiedzieć? to nie gracze decydują, tylko administracja. ja akurat pamiętam, i myślę, że jak rzepa Ci wybaczy to bez problemu zostaniesz odbanowana Big Grin
#8
Jestem za.
Pozdrawiam
Niedostępny
#9
(08-20-2017, 17:35)Invi napisał(a):
(08-20-2017, 17:28)Viro napisał(a): Szkoda tylko że 2/3 forum nie zna sytuacji i nie ma jak ocenić czy zasługujesz na UB czy może jednak nie.
EDIT: Ja wiem. Jestem za UB

po co mają wiedzieć? to nie gracze decydują, tylko administracja. ja akurat pamiętam, i myślę, że jak rzepa Ci wybaczy to bez problemu zostaniesz odbanowana Big Grin

Tak, ale gracz może się dzięki temu wypowiedzieć w jakiś sposób a nie tylko "Jestem za".
[Obrazek: Przechwytywanie.PNG]

#10
Moze lepiej zostawmy glos cichuskowi / rzepielince na ten temat, bo my i tak nie mamy nic do gadania....


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości