Hmmm
#1
Dzień dobry.
Mam propozycje na temat sprzedawania rzeczy w sklepie.
Moze by tak dodac emeraldy po 15$ za sztuke i kule szlamu po 90$ za sztuke ?
Prosze pisac opinie.

i jeszcze jedno dodanie sprzedawania po 64 itów
#2
Z emeraldami byla juz niezla akcja...
Nie zauwazylem wtedy, ze w sklepie sa rudy do kupienia i wyszlo jak wyszlo...
Ze slimami no ja bym dal troche drozej, 150-200$ bo troche trudno je znalesc.
Jezeli chodzi o stack, to cichusek nie wspiera lenistwa Tongue
#3
Jestem za emeraldami i slimeballami.
Ale podejrzewam że z sklepem nie będzie zrobione :/
Zawsze i wszędzie Sstar będzie.
Pozdrawiam.
#4
Nie ogarniam tych żałośnie niskich cen skupowych. Są one nieadekwatne do poświęconej pracy. Szmaragdów w skupie może nie być, gdyż najpewniej Cichuskowi nie będzie się chciało dobudowywać tego straganiku dla dodatkowych przedmiotów. Podobnie z kulkami szlamu. Ogólnie dodawanie jakichkolwiek rzadszych surowców (czyli np. te emeraldy) nie mają sensu, gdyż X-rayowiec i tak je wykopie i tak zarobi.

Z kulkami szlamu $90 to cena zbyt niska, odrazi graczy od zarabiania, gdyż one występują tylko na specjalnych spawn chunkach generowanych specjalnym algorytmem, na szczęście on się powtarza. A i tak spawnują się tylko pod Y40 lub w nocy na bagnach.
Jeśli to ma być skup, to chociaż żeby ceny były z sensem i zachęcały a nie zniechęcały do zarabiania.

Sprzedawanie po 64 odpada: było multum propozycji na ten temat. Wszystkie po kolei odpadały.

Niedostępny
#5
szmaragdow nie dodam do skupu.

jesli chodzi o kule szlamu, to kiedys byla propozycja o dodanie ich do sklepu:
(08-27-2016, 13:34)Cichusek napisał(a): stwierdzam, ze to co mozna zrobic z kuli szlamu jest juz do kupienia w sklepiku, zarowno pistony jak i smycze mozna tam zakupic.
oprocz tego slimeballe sluza jedynie do zrobienia jednej mikstury, dlatego nie dodam ich do sklepu, niech ona bedzie miala jakas wartosc, a nie..
ale mysle, ze mimo wszystko w skupie tez ich nie powinno byc, w sklepie mozna wszystko kupic, ale sam slimeball dosyc ciezko zdobyc, a jak juz to mozna go wykorzystac, wiec nikomu raczej nie bedzie on zbedny.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości