Dodanie komendy /tpa.
#1
Kolega chce ze mną zagrąć ,a nie może.Wiem ,że jest to wzorowane na singlu bez komend i bez kodów ale chciałbym z nim zagrać,żebysmy mogli wspólnie zbierać itemy np.żelazo,diamenty itd.Prosze o dodanie tej komendy wraz z /tpaccept i z /tpdeny (zeby /tpdeny działało,bo na większosci serwerów nie działa,co mnie bardzo denerwuje),i żeby ograniczyć czas wysyłania tej oto komendy.Prosze o możlwosc dodania takiej komendy.
twarda bania i zacisniete piesci j**ac leszczy 
#2
/tpa jest dla vipów. albo kupisz rangę, albo idziesz po kordach
#3
Proponowalem nawet grupowe teleporty, ale nie da sie. Niestety trzeba isc/plynac po kordach. Jezeli jeden z was ma vipa to moze bez problemu tepnac sie.
#4
A niestety brak /tpa dla zwykłych graczy to dla nich naprawdę duże utrudnienie we wspólnej eksploracji i rozgrywce. Brak /tpa praktycznie uniemożliwia szybkie odnalezienie siebie i na to straci się dużo czasu, zamiast w ten cenny czas znaleźć jakąś jaskinię czy co tam innego.

Jestem za dodaniem /tpa dla graczy. VIP i tak ma bardzo dużo przywilejów w cenie 11 złotych.

Niedostępny
#5
(08-19-2017, 18:55)Iam napisał(a): A niestety brak /tpa dla zwykłych graczy to dla nich naprawdę duże utrudnienie we wspólnej eksploracji i rozgrywce. Brak /tpa praktycznie uniemożliwia szybkie odnalezienie siebie i na to straci się dużo czasu, zamiast w ten cenny czas znaleźć jakąś jaskinię czy co tam innego.

Jestem za dodaniem /tpa dla graczy. VIP i tak ma bardzo dużo przywilejów w cenie 11 złotych.

dodam iż w nettherze można zablokować dla rang graczy żeby vip nie akceptował , to znaczy vip jak i tak wpisze "akcepcje" to gracz dostanie powiadomienie na "czerwony kolor" że nie może
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości