Obrobiona Mapa PvP
#1
Exclamation 
Siemanko Tongue Mapa przerobiona zastosowałem o co prosiliście niebieska glina na ścianach dach z szarego szkła brak pustej przestrzeni i dopracowane oświetlenie ( czerwone pochodnie dla klimatu ) efekt na pewno się wam spodoba zdj w załączniku Big Grin .


Załączone pliki Miniatury
                   
Pamiętajcie odświeżać działki co 2 tygodnie !  Wink
#2
Nie potrzebnie robisz nastepny watek.
Pozdrawiam
Niedostępny
#3
można ewentualnie wstawić ja tymczasowo jako arene 2..
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#4
(08-18-2017, 10:24)HubPlayGames napisał(a): można ewentualnie wstawić ja tymczasowo jako arene 2..

Zeby obie staly puste? Albo jedna z nich?
Ja bym wolal aby zostala zamieniona, ale to gust cichuska, mi sie arenka podoba.
#5
Mi się mapa podoba Smile
Niedostępny
#6
(08-18-2017, 10:25)M_A_T_I napisał(a):
(08-18-2017, 10:24)HubPlayGames napisał(a): można ewentualnie wstawić ja tymczasowo jako arene 2..

Zeby obie staly puste? Albo jedna z nich?
Ja bym wolal aby zostala zamieniona, ale to gust cichuska, mi sie arenka podoba.
Lepiej dodawać, niż zamieniać.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#7
(08-18-2017, 10:25)M_A_T_I napisał(a):
(08-18-2017, 10:24)HubPlayGames napisał(a): można ewentualnie wstawić ja tymczasowo jako arene 2..

Zeby obie staly puste? Albo jedna z nich?
Ja bym wolal aby zostala zamieniona, ale to gust cichuska, mi sie arenka podoba.

to ze tobie się podoba to nie znaczyu ze wszystkim się podoba i ze będą tam grac. dlatego napisałem *tymczasowo* żeby zobaczyć na której będzie więcej graczy i potem ewentualnie pomyslec nad zmiana
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#8
Ta jest piękna, ale czuje sentyment do tej co jest teraz i niech ona zostanie.

#9
Jestem za zmianą areny. Rozumiem sentymenty. Rozumiem to, że obecna arena jest bardziej przejrzysta. Rozumiem wszystko. Ale nie rozumiem tego, że jeżeli zmiana mapy nie nastąpi (kto każe kasować obecną arenę? można ją zostawić tak jak jest i zmienić warpy na nową arenę) to snajperki dalej będą górą a i już na pewno każdy się odrazi od tego trybu, bo snajperka jedynym guru.

Niedostępny
#10
myślisz ze zmiania mapy cos zmieni ze snajperkami? xd musiala by byc cala w lesie, albo w jakims labiryncie a to i tak by malo co dalo xd
poza tym jak juz chcecie zmieniac cokolwiek to moze sie wyslilic bardziej, cos rzeczywiscie nowego, ciekawie przemyslanego, ciekawe miejsca a nie tak ot co ładna budowla, ładny zameczek i trochę lasku xd budując arene trzeba przemyśleć aspekt jak sie bedzie na niej gralo a nie sam wyglad arenki
¯\_(ツ)_/¯


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości