Mapa PvP
#21
Emmm ciężko będzie cokolwiek na niej, zrobić... nie ma wgl otwartego terenu bo ciągle coś sie dzieje. Taka arenka może być na jakimś innym trybie. I zgodzę się z Cichuskiem, ze mapa ma być prosta. Ta mapa jest serio ładna, ale uważam, ze na pvp z "pistoletami" sie nie nadaje... na same miecze dobrze, ale ani to nasion nigdzie fajnie nie puścisz czy innych rzeczy. Aktualna mapa jest dobra, ale ja osobiście uważam, że najlepiej byłoby jakby stara mapa z tym Redem, greenem, hangarami została przywrócona, ale jest dobrze, ja nie narzekam. A co do tej mapy pvp jestem na nie, mimo tego iz jest bardzo ładna.

#22
Wielka szkoda bardzo dużo się napracowaliśmy Sad ale się nie poddamy chcemy zrobić nową mapę western nie ma sensu dobudowywać lepiej zrobić malutką mapkę kowbojską wiecie taki klimat ulica z piasku wokół mapy domki z drewna wiecie bar bank itd. Aby było klimatycznie . Mapa do walki na broń palną . Uważam że mapa lepsza byłaby z materiałów standardowych a nie gliny .
Pamiętajcie odświeżać działki co 2 tygodnie !  Wink
#23
Rozumiem wszystkie strony:
Cichuska, gdyż preferuje typowe, proste dekoracje w celu skupienia się na graczu (typowy Quake).
XSpeeda, ponieważ mapy z normalnych bloków są ładniejsze, mają więcej detali i ogólnie nie ograniczasz się do 16 kolorów (ba 15, w końcu jasnoniebieska glina jako ściana).
Oraz Inviego i jego sentyment do mapy.

Ogólnie mapa dobra, gdyż to nie będzie już taki festiwal snajpy, jak zawsze było, a do tego mapa jest dosyć mała, więc gracze szybko się poodnajdują a nie znowu jakieś płaskie przestrzenie (mówię o obecnej arenie), gdzie nie opłaca się grać niczym innym jak snajperką.

Ogólnie przez snajperki odechciało mi się grać na PvP z Pistoletami. Gratuluję balansu broni.

Niedostępny
#24
Lam dobrze mówisz każdy ma swoje poglądy wobec map , inni wolą takie inni takie . Ale ta mapa powstała głównie z myślą o zwykłych graczach ... dobrze zauważyłeś nie masz snajpy nie masz gry .... Znam wiele takich osób i to jest mapa na której nie pograsz snajpą . Na tej mapie zwykli gracze mogą nabić lvl pograć bez obaw że wleci oski XD i rozwali system .
Pozdro dla Oskiego Tongue
Pamiętajcie odświeżać działki co 2 tygodnie !  Wink
#25
używaj przecinków, proszę...
a może przerobisz tą mapę? :|
#26
Mapa jest moim zdaniem dobra, tylko poprostu trza ja troszke poprzerabiac.
Moglbym ja to zrobic, jakbys mi na pw dal link do mapy.
#27
Wiecie mogę przerobić. a czy za wkład pracy, moglibyśmy z szymo dostać vipa albo coś jako wynagrodzenie ?
Pamiętajcie odświeżać działki co 2 tygodnie !  Wink
#28
(08-18-2017, 08:14)M_A_T_I napisał(a): Moglbym ja to zrobic, jakbys mi na pw dal link do mapy.

Lepiej żeby to on sam ją przerabiał. Wiem z doświadczenia, bo raz już komuś pomagałem przerabiać i nie za bardzo polecam.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#29
(08-18-2017, 08:17)xSpeedyHD napisał(a): Wiecie mogę przerobić. a czy za wkład pracy, moglibyśmy z szymo dostać vipa albo coś jako wynagrodzenie ?
Jeśli się poświęcasz czemuś naprawdę mocno to wystarczającą nagrodą będzie sama satysfakcja z odwalonej roboty. A jeszcze, jakby Ci Twoją mapę dodali zamiast tej, co jest zawsze, byłby raj.

Ogólnie: Jeśli Cichusek preferuje styl prosty (z gliny, ewentualnie jakieś inne bloki dla "umocnienia" detali) to możesz przerobić ściany kamiennych cegieł na jasnoniebieską glinę (to jest niestety wymagane) a bloki trawy poprzerabiać na zieloną glinę. Zamek możesz przerobić na szarą glinę, natomiast drzewa na brązową i ciemnozieloną. Ogólnie jest co robić.

Niedostępny
#30
Piękna, ale trzeba ją dopracować Smile
Mogę pomuc, tylko podaj ziarno na PW.
Brakuje:
Domku na drzewie, wody, usunąć lawe, i dać jakieś kwiatki itp.
Siema Jestem Bambiczka.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości