Zmiana na PvP z Pistoletami
#1
Information 
Siema tu xSpeedyHD :P
Od dawna nie było zmian na PvP z Pistoletami i powiedzmy szczerze to robi się nudne grając ciągle na tej samej mapie z tymi samymi broniami .... Myślę że mapa Wojna w lasach z bunkrami byłaby spoko :D . Mega Fajne Byłyby Nowe Bronie i Tekstury do nich ;) Spadochrony lub takie tam .
Myślę że było by to mega :P i doszłoby wiele nowych graczy :D Kto za Pisze :)
Pozdro Speedy :P
#2
Mega fajnie by było, gdybyś przestał nadużywać formatowania.
Aktualna mapa jest ładna, a nowe bronie byłyby prawie takie same jak te. Na nie :|
#3
Ta propozycja jest zbyt chaotycznie napisana. :/

Czyli proponujesz nowe bronie, spadochron i nową mape, tak?

W tym zestawieniu spadochron ma sens, nowe bronie: no właśnie co to mają być za bronie, a co do mapy, to sam możesz coś zbudować i nam tu przesłać. [emoji14]

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

(08-17-2017, 15:12)M_A_T_I napisał(a): Byly juz watki na temat nowych arenek.
Sam pisalem nawet o zamianie, ale nie. Poprostu mozna dobudowac skrawek arenki i wtedy cichusek moze doda. Kazdy by chyba chcial nowa arenke, ale starzy gracze wola ta, w sumie mam juz na niej duzo dobrych wspomnien.
Za dużo ten post nie wnosi

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#4
Spadochron jedynie mi sie spodobal, ale nie byloby to za darmo. Cena by musiala byc z kosmosu. Albo korzysc dla vipow zamiast np. pistoletu.
Co do nowych broni to opowiec mi jakie? Niedawno C4 dodano. Ja myslalem cos nad granatem na oslepienie (flashback) ale jednak nie. Sam proponowalem juz pistolet.
Jezeli chodzi o arenki, byly watki i poprostu postanowione jest rozwijanie tej arenki, ktora jest do dzis.
#5
Z broni fajne byłyby jakieś nożyki np karambit albo jakaś bazuka . Dobre byłyby lornetki Big Grin czy kompas bo naprawdę ciężko znaleźć graczy jak jest ich 2 albo 3 :/ . A propos tej mapki gdzie ją wysłać ?
Pamiętajcie odświeżać działki co 2 tygodnie !  Wink
#6
Co do mapki, to najpierw ją stwórz, zrób jej zdjęcia, upublikuj na forum. [emoji14]

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#7
(08-17-2017, 15:20)xSpeedyHD napisał(a): Z broni fajne byłyby jakieś nożyki np karambit albo jakaś bazuka . Dobre byłyby lornetki Big Grin czy kompas bo naprawdę ciężko znaleźć graczy jak jest ich 2 albo 3 :/ . A propos tej mapki gdzie ją wysłać ?

Tylko nie bazooki... Wtedy to juz by byla masakra. Nie.
Lornetke masz w snajperce jakby. A jako nozyczki takie sluza bardziej miecze.
Mape mozesz wyslac cichemu na pw jak ja zrobisz. Ale watpie aby zostala dodana.
#8
1. Karambit = nóż = miecz
2. Bazooka to za dobra broń, masz granat, a Vip nasionka.
3. Lornetkę masz w snajperce.
4. Kompas jest przecież.
5. Do Cichuska w PW
#9
no dobra dzięki wam za odpowiedzi Smile ale zróbcie spadochron xD
Pamiętajcie odświeżać działki co 2 tygodnie !  Wink
#10
Tak nie podoba wam się ta bazooka, a to tylko pomysł.

Nie wiecie jakie będzie nadawać obrażenia, ile będzie się przeładowywać, jak ogólnie będzie działać. Liczy się wykonanie, nie myślenie "to bazooka więc na pewno będzie do bani"

Takie jest moje zdanie na ten temat.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości