Reklamacja Servera
#1
Mój nick : MaVeter
Nick zgłoszonego : _AdriaNNN_
Opis : Gracz/Svip Reklamuje server, uznaje to za pytanie...
Dowód : https://zapodaj.net/4732bfc8401c3.png.html

#2
Mam dowody ze pare osob tez mowilo ze to nie reklama i nie maja o to do mnie pretensji tylko to bo sie spytalem bo mialem ochote sobie pograc
Spytałem mojego trenera na siłowni, z którego urządzenia mam najczęściej korzystać, żeby dziewczyny na mnie leciały. Odpowiedział, że z bankomatu... Smutne ale prawdziwe. :/
#3
reklamował ale serwer tylko dla graczy premium nie widzę innego a nie każdy gracz posiada premium jestem na nie xd bana powinni dostać za reklame tamci 2
https://youtu.be/SZAbvCvamY0
Polecam DJ'ey Mur Mur Mur
#4
(08-17-2017, 15:25)DJintro napisał(a): reklamował ale serwer tylko dla graczy premium nie widzę innego a nie każdy gracz posiada premium jestem na nie xd
Czyli reklamowanie serwera tylko dla osób z Premium, nie zalicza się do reklamy? Tak czy siak jest to reklama, jednak widać że nie zbyt chciał reklamować.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#5
Nie podali ip, tylko nazwe.
Niedostępny
#6
(08-17-2017, 15:18)AdriaNNN napisał(a): Mam dowody ze pare osob tez mowilo ze to nie reklama i nie maja o to do mnie pretensji tylko to bo sie spytalem bo mialem ochote sobie pograc
Ale to nie gracze mówia czy to jest reklama czy im sie to podoba i wgl, tylko administracja.

#7
(08-17-2017, 15:18)AdriaNNN napisał(a): Mam dowody ze pare osob tez mowilo ze to nie reklama i nie maja o to do mnie pretensji tylko to bo sie spytalem bo mialem ochote sobie pograc

przeciez tym wlasnie jest reklama.
"gra ktos w bedwarsy na xxxx? ja! to chodz"
pierwszy lepszy gracz kogo sie spytasz podajac sama nazwe serwera od razu sobie go znajdzie, bo adres serwera jest taki sam jak nazwa, przeciez o to w tym wlasnie chodzi.
nie wolno takich pytan zadawac, bo zaraz kazdy ci zacznie reklamowac (lacznie z toba).
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości