zakończmy to raz na zawsze.
#31
(08-16-2017, 11:42)Lutynka napisał(a):
(08-16-2017, 11:40)Thebox napisał(a): Ehhh dobrze ,że to jest gra bo jest ale cheaterzy niszcza ja tak ?
więc trzeba ich tępić ? No to do roboty i nie pobieraj tego

Mati ja niszczy najbardziej, Rider w maju/czerwcu na wolności chwalił mi się z rayemni frecamem a w lipcu (chyba) miałem na niego dobry dowód że ma aurę ale nie dostał bana BO TAK.

To brzmi jak byś o mnie mówiła
#32
Dobra, nawet jak używał to nikt go na tym nie przyłapał, a to się nie liczy. Teraz jakby używał to można go na nowo zgłosić i po kłopocie. Skończcie drążyć stare sprawy i żyjcie tym co jest teraz.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#33
(08-16-2017, 12:15)Rzepielinka napisał(a): Dobra, nawet jak używał to nikt go na tym nie przyłapał, a to się nie liczy. Teraz jakby używał to można go na nowo zgłosić i po kłopocie. Skończcie drążyć stare sprawy i żyjcie tym co jest teraz.

Problem jest taki że zobacz, każdy tam widzi haxy oprócz cichego i matiego, nawet hub a on się tu zna na cheatach chyba lepiej od cichego. I dał mu perma na którego zasłużył a potem mati się skarżył na lagi, problem jest taki że nagranie bylobplynne bez lagow a mati też na nagraniu nie ma scinek tylko porusza się płynnie ze tak to nazwę a w zwolnionym tempie widać haxy ale cichy wymyśla ścinki których nie ma bo widać je tylko przez efekt spowolnionego tempa na yt i tyle.
#34
Ej koniec to nie wątek kłótni :/.
Przestancie się kłucić, bo forum to nie jest o kłucenia się, wręcz przeciwnie.
Musimy żyć z nimi.
Na forum też mamy problem, co chwilę ktoś się kłuci!
Siema Jestem Bambiczka.
#35
Ja też miałam ścinki nieraz i sama złapałam się na tym, że wygląda to jakbym nienaturalnie obracała główkę - było to na pvp pistoletach i nie raz, tylko kilka razy. Nie używam cheatów, bo są mi one niepotrzebne. Na classicu miałam swoje miejsca, w których pamiętałam gdzie (z dokładnością taką, że nigdy się nie pomyliłam) gdzie wykopywałam diaxy, było to w kopalniach... Też będę musiała kiedyś wybielać się, że nie używam "haków" w grze? Nawet jeśli to robił to chyba każdy człowiek zasługuję na szansę? I nawet jeśli się tego wypiera, to może jest Mu na tyle wstyd, że nie umie się przed Wami przyznać? Poza tym nie musi tego robić, nie jest zobowiązany do tłumaczenia się przed Wami z czegokolwiek... Ja też bym się nie tłumaczyła, i dajcie już Mu wreszcie spokój i zejdźcie z Niego. Zwłaszcza Ci najbardziej mściwi i pamiętliwi.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#36
(08-16-2017, 13:44)Rzepielinka napisał(a): Ja też miałam ścinki nieraz i sama złapałam się na tym, że wygląda to jakbym nienaturalnie obracała główkę - było to na pvp pistoletach i nie raz, tylko kilka razy.

no to pisze mniejsze FPS + zwiększony MS (ping) a normalny ms w MC powinno być 30-200
Niedostępny
#37
(08-13-2017, 21:14)Cichusek napisał(a): widze tylko tyle, ze gracza nie odrzuca, a glowa jest zawieszona, co moze oznaczac lagi osoby nagrywajacej i przez to zaklamane dowody.

filmik, ktory zostal przez Iam'a przeanalizowany i mi wyslany lacznie z paroma innymi linkami jest stary, wiec nie ma nic do rzeczy.
o aktualnym filmiku juz sie wypowiedzialem (wycinek powyzej), nie wiem po co zakladacie az tyle tematow, jakby wam jeden spam nie wystarczyl.
nagrajcie lepsze dowody, a nie w kolko piszecie o tym co kazdy z nas widzial.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości