zakończmy to raz na zawsze.
#21
Ja już się nie mieszam. To wasz problem chcialem tylko wyrazić jak ja to widze.
#22
(08-16-2017, 11:39)Rider napisał(a): Zresztą o co ta cała spina? O cheaty których używał dawno temu? Nikt nie jest święty, 99% osób chociaż raz użyło, sam z tego co pamiętam ze 2-3 lata temu miałem bana za cheaty.

Spina poszła o to, że M_A_T_I dostał bana za cheaty (które było widać), następnie dostał Unbana po kilku dniach, po czym Mateuu się przyczepił do M_A_T_I'ego kilka razy pisząc wątki "czy on zasługuje na X szansę" itp.

Potem się to rozkręciło, a wir skandalu mnie porwał i rozchuśtał.

That's all.

Niedostępny
#23
(08-16-2017, 11:42)Lutynka napisał(a):
(08-16-2017, 11:40)Thebox napisał(a): Ehhh dobrze ,że to jest gra bo jest ale cheaterzy niszcza ja tak ?
więc trzeba ich tępić ? No to do roboty i nie pobieraj tego

Mati ja niszczy najbardziej, Rider w maju/czerwcu na wolności chwalił mi się z rayemni frecamem a w lipcu (chyba) miałem na niego dobry dowód że ma aurę ale nie dostał bana BO TAK.

W maju/czerwcu? Hahaha zacząłem grę w połowie lipca tak dla twojej wiadomości
#24
(08-16-2017, 11:43)Iam napisał(a):
(08-16-2017, 11:39)Rider napisał(a): Zresztą o co ta cała spina? O cheaty których używał dawno temu? Nikt nie jest święty, 99% osób chociaż raz użyło, sam z tego co pamiętam ze 2-3 lata temu miałem bana za cheaty.

Spina poszła o to, że M_A_T_I dostał bana za cheaty (które było widać), następnie dostał Unbana po kilku dniach, po czym Mateuu się przyczepił do M_A_T_I'ego kilka razy pisząc wątki "czy on zasługuje na X szansę" itp.

Potem się to rozkręciło, a wir skandalu mnie porwał i rozchuśtał.

That's all.

Bo cichy tam nic nie widział a jak chciałem to wyjaśnić to było "skończ z tym" i tyle cichy to olal widać że nie może dostać bsna bo pewnie dostanie niedługo moda czy coś.
#25
Btw. Nie rozumiem, czemu na tym serwerze JAWNIE ŁAMIE SIĘ fundamentalne zasady traktowania każdego równo, wysłuchania każdej strony, choć nie wiadomo jakie miało by ono być. Znam różnicę między krytyką a hejtem, więc nie mówcie mi proszę, że kogoś hejtuję.

Ustrój w Polsce: demokratyczny (?)
Ustrój na serwerze: autorytarny (?)

No właśnie: nie wiadomo, jakie są ustroje. Może mam za dużo utopijnych aspiracji, natomiast czemu nie? Jest okazja to trzeba z niej korzystać. Wywołać presję, wywołać działania.

Niedostępny
#26
Ps kto to rayemni i na jakiej wolności? I jak masz dowód na aurę to go daj, nawet wątek zrób, cheatów nie używam od 2 lat, od tego bana. Albo mnie z kimś pomyliłaś albo próbujesz popsuć mój wizerunek wśród innych osób, jak tak to ci się nie udało.
#27
A ostatnia rzecz, prosto do Cichuska, ponieważ na razie chcę zrobić przerwę: Możesz nas uciszyć, ale nie uciszysz prawdy.

Niedostępny
#28
(08-16-2017, 11:48)Rider napisał(a): Ps kto to rayemni i na jakiej wolności? I jak masz dowód na aurę to go daj, nawet wątek zrób, cheatów nie używam od 2 lat, od tego bana. Albo mnie z kimś pomyliłaś albo próbujesz popsuć mój wizerunek wśród innych osób, jak tak to ci się nie udało.

X Ray na wolności mi chodziło
#29
Możesz dać mi link do tego wątku co mnie zgłaszałaś, jestem ciekaw.
#30
(08-16-2017, 11:50)Rider napisał(a): Możesz dać mi link do tego wątku co mnie zgłaszałaś, jestem ciekaw.

Mówię o matim...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości