Usunieta dzialka i kasa.
#1
Exclamation 
Czesc, mam dosc dziwny problem wiec zaczne od poczatku.
Gralem tu dosc czesto prawie codziennie. Kiedys zawiesilem gre bo po prostu mi sie nie chcialo ale wchodzilem po 5/6 dniach. Ostatnio przerwa byla dluzsza (okolo tydzien). Oczywiscie po tygodniu wszedlem na dzialke i wszystko bylo spoko i dzialalo. Potem nie wchodzilem ok. 4/5 dni ale wszedlem bo moja przyjaciolka ktora juz nie gra (jej nick tinymustard) przekazala mi 20k i jakies itemy (nie pamietam jakie dokladnie). Powiedziala, ze jesli uda sie jej jeszcze cos znalezc to mi to da (okolo dwa staki diaxow). Oczywiscie diaxow nie znalazla bo nawet juz na tym serwie nie gra ale nieistotne. Dzisiaj wchodze na serwer i wpisuje /dom (dodam, ze nie wchodzilem ok 3 dni od tego wydarzenia) i pokazuje mi sie:
"Nie posiadasz dzialki #1" czy jakos tak. Troche dziwne bo wchodze na serwer czesto z drobnymi przerwami. Popisalem na czacie o tym ale napisali inni, ze nie musialem wchodzic dwa tygodnie aby dzialka zostala usunieta a nie wchodzilem NA PEWNO 3/4. Chwile po tej zalamce wpisuje /kasa i ukazuje mi sie to, ze mam 7(i coś)k. Skoro kolezanka przekazala mi 20k a mialem wczesniej 7k to powinienem miec 27k co nie? Na dzialce posiadalem m.in:
-ender chest,
-cala dzialke z stone ktory byl zrobiony na te takie kostki,
-świnie,
-wilka ktory tez potem znikl,
-kilka skrzynek z itemami i drzewa,
-enderchest na 30 lvl.
Moj nick: Salttis
Prosze o zrobienie czegos z tym oddaniem mi moich itemow albo kasy z wydanych rzeczy i przekazanych.
Jesli bedzie trzeba jakiekolwiek screeny to oczywiscie wysle.
PS. screeny z oddawania kasy mam na fb bo tam pisalem z kolezanka
Dziekuje.
#2
Jeżeli przez 14 (w okresie wakacyjnym 21) dni nie postawiłeś/zniszczyłeś ani jednego bloku na Twojej działce jest ona usuwana automatycznie. Kasa i enderchest nigdy sie nie usuwa.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#3
Chodzilo o ender chest kupiony na dzialce ktory sobie lezal ale itemy w nim pozostaly.
Skoro 21 dni w okresie wakacyjnym to na 100% zniszczylem jakis blok bo scinalem drzewa i sadzilem
#4
Data usunięcia działki się aktualizuję tylko w przypadku postawienia bloczka. Endechesty i $ usuwają się po bardzo długiej nieobecności gracza (ponad pół roku) i to i tak jest robione ręczne przez właściciela serwera, jak mu się zachce.

Niedostępny
#5
(08-15-2017, 15:56)Astri napisał(a): Chodzilo o ender chest kupiony na dzialce ktory sobie lezal ale itemy w nim pozostaly.
Skoro 21 dni w okresie wakacyjnym to na 100% zniszczylem jakis blok bo scinalem drzewa i sadzilem

to usuwanie sie nie myli, jezeli w przeciagu 3 tygodni nic nie zbudowales lub nie zniszczyles, to serwer uznal twoja dzialke za nieaktywna i ja usunal.
widac, ze wchodziles co kilka dni, miales tygodniowe przerwy i bywales tutaj tylko po to aby cos odebrac, wziac itp.
otwieranie skrzyn/drzwi itp nie aktualizuje dzialki, musi sie ona rozwijac, czyli wystarczy postawic na niej jakis nowy blok, ktory pozniej mozna zniszczyc.

wpisz sobie /dzialka info, na swojej zajetej dzialce i nic na niej nie zmienial przez kilka dni, zobaczysz, ze pozycja daty odswiezenia bedzie ciagle taka sama (bedzie sie przyblizac), a jak po tych kilku dniach postawisz dowolny bloczek na dzialce i wpiszesz /dzialka info, to data sie przedluzy o 21 dni od chwili postawienia tego nowego bloku.

nie moge ci przywrocic dzialki, bo zostala ona calkiem usunieta, tak samo itemy ktore sie na niej znajdowaly.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości