Coś mi się tu nie podoba
#21
(Za nikim nie jestem)
Na przyszłość dajcie filmik na 1x (normalnie)
Analiza filmiku na 0.25x ale to nic nie daje bo to modyfikowanie to jak bym napisał (właśnie zamiast chleb z szynką dałem szynke z chlebem)
To tyle odemnie

Pozdrawia MMB
Niedostępny
#22
(08-13-2017, 21:41)BKPL BrunoKastner napisał(a): (Za nikim nie jestem)
Na przyszłość dajcie filmik na 1x (normalnie)
Analiza filmiku na 0.25x ale to nic nie daje bo to modyfikowanie to jak bym napisał (właśnie zamiast chleb z szynką dałem szynke z chlebem)
To tyle odemnie

Pozdrawia MMB

Proszę oryginał. https://www.youtube.com/watch?v=w8vrcec9FaE
#23
(08-13-2017, 21:41)BKPL BrunoKastner napisał(a): (Za nikim nie jestem)
Na przyszłość dajcie filmik na 1x (normalnie)
Analiza filmiku na 0.25x ale to nic nie daje bo to modyfikowanie to jak *nieważne już co* (dop. Iam.)
Na prędkości 1x Cichusek "nic nie widzi". Nie wierzę w to. Czasem sytuacja wymaga wystawienia innych środków. Czy naprawdę dla Cichuska puszczenie filmiku na 0.25x to jest filmik ze ścinką, ponieważ go spowolniłem i systematycznie pauzuję, żeby pokazać kluczowe momenty? Może mam nagrać to na 120 FPS'ach? A nie, i tak YT dopuszcza tylko 60.

Niedostępny
#24
Czerwiec.
A mamy sierpień
Co do filmiku (nie cheaty)
2 wytłumaczenia 'presja' nie wiem przedczym. 'Lub ktoś go pogonił w realu
Czasami tak jest
Niedostępny
#25
(08-13-2017, 21:47)BKPL BrunoKastner napisał(a): Czerwiec.
A mamy sierpień
Co do filmiku (nie cheaty)
2 wytłumaczenia 'presja' nie wiem przedczym. 'Lub ktoś go pogonił w realu
Czasami tak jest

Jak ktoś kogoś zamorduje to nie raz przez 10 lat ciągnie się sprawa, bo się przeciąga i wtedy ktoś zostaje skazany. Jak to skazany? Przecież 10 lat po fakcie, już chłopak znormalniał.

No wiesz, jeśli mamy iść Twoim tokiem rozumowania to najlepsza metoda na niezbanowanie za cheaty to ich używanie (takie ciche), a następnie robienie z tego hałasu. Dodaj do tego nadmierne podlizywanie się i gotowe. :v
Ban powinien być, mimo wszystko, ponieważ hipokryzja zostaje tutaj wczytana na najwyższy poziom (według mnie). Oczywiście, jeśli Cichusek "nic nie widzi", to niby zawsze mogę zrobić drugi dowód. Tylko co jeśli tego "drugiego dowodu" już nie będzie można w stanie uchwycić? Taki sprawca już będzie bezkarny do końca.

A co do powodów dlaczego M_A_T_I użył cheatów:
-> Presja? Jaka presja? Przed czym presja? Nie wiem o co chodzi
-> Jak to pogonił? Pogroził nożem "jak nie użyjesz huzuni to cię zadzgam"? Co? Przekupił ktoś M_A_T_I'ego? Nie wiem co jeszcze.

Obiektywnie mogę, po rozpatrzeniu spraw za i przeciw banowi M_A_T_I'ego mogę stwierdzić werdykt (oczywiście niestety ja nie jestem adminem/modem/helperem, byłbym surowiej i konsekwentniej banowej): M_A_T_I powinien mieć bana. Za sam fakt. Nic innego.

Piszę to rozmiarem 7, aby nikt tego nie przeoczył. Do rzeczy.
Drogi Cichusku. Spójrz proszę jeszcze raz na ten link: https://youtu.be/_OAD0rSUlGk?t=9s
Zależy mi na tym, aby Pan spojrzał pomimo tej rozdzielczości i rzekomych "ścinek" przy prędkości 0.25 na cyklicznie pauzowane urywkowo nagranie. Analiza co 2-3 klatki. Widać ruchy i zachowania. Patrząc na mojej wersji filmiku po prostu jest niemożliwe do niezauważenia, że gracz nie ma cheatów.


To już piszę rozmiarem 5. Nie zależy mi za specjalnie na banie, osobiście to lubię M_A_T_I'ego i robienie mu na złość poprzez perma też nie stoi w moich oczach uśmiechem. Zależy mi tylko na faktach. Na prawdzie, której nikt nie chce zobaczyć. Dziękuję serdecznie, Arkadiusz.

Niedostępny
#26
Jeżeli to was tak męczy może być ban na 1 sekunde Tongue lub 1 min zadowoleni ?
Niedostępny
#27
(08-14-2017, 04:21)BKPL BrunoKastner napisał(a): Jeżeli to was tak męczy może być ban na 1 sekunde Tongue lub 1 min zadowoleni ?

Ty to nie wiem po co tu piszesz no ale ok wolnosc słowa.
Wedlug mnie na tym filmie tez jest aura, ale moze mi sie zdawac
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#28
Wedlug mnie tez jest tam aura.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#29
Piszę znowu 7-ką, aby każdy widział. Jako człowiek obiektywny i szukający ukrytej prawdy pokazuję ten filmik. Tym razem pełna rozdzielczość, pełny ekran i 60 klatek. https://youtu.be/5cfcvcA4EYo.
Nikt mnie nie przekupił lub nakłonił do zrobienia filmików. Tym bardziej nie chcę nikomu zaszkodzić tylko pokazać, że Cichusek słabo wykrywa aury.

Niedostępny
#30
(08-14-2017, 08:10)Iam napisał(a): Piszę znowu 7-ką, aby każdy widział. Jako człowiek obiektywny i szukający ukrytej prawdy pokazuję ten filmik. Tym razem pełna rozdzielczość, pełny ekran i 60 klatek. https://youtu.be/5cfcvcA4EYo.
Nikt mnie nie przekupił lub nakłonił do zrobienia filmików. Tym bardziej nie chcę nikomu zaszkodzić tylko pokazać, że Cichusek słabo wykrywa aury.

404 Not Found


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości