Coś mi się tu nie podoba
#71
(08-14-2017, 20:16)MT324 napisał(a):
(08-14-2017, 19:47)Iam napisał(a):
(08-14-2017, 19:27)MT324 napisał(a): Ja nawet nie wiem po co sa te klotnie kiedy byla skarga na matiego ? W czerwcu ? Nie rozumiem was po co nawet pisac takie tematy robic jak cichy stwierdzil ze nie no to nie nikt jego decyzji nie zmieni trzeba sie z tym pogodzic.
Niestety zachowujesz się jak rasowy ktoś, kto dlatego, iż ma małą moc sprawczą, to woli w ogóle nie szukać prawdy, godzić się z niesprawiedliwością i w ogóle multum rzeczy.

Tak trudno zrozumieć to, że jak się wywołało burzę o M_A_T_I'ego to on zamiast po ludzku się wybronić to zaczął dziwnie się tłumaczyć? Zupełnie jakby był w panice. Panice z powodu "kurde, nakryli mnie! co teraz!?".

To, że ktoś ma definitywną moc sprawczą, na przykład Cichusek, to wcale nie znaczy, że inni gracze mają być zupełnie bierni i patrzeć na gwałcenie prawdy obojętnie.

Napisałem swoje zdanie a że jak nic nie da to po co pisać i marnować swój czas na takie rzeczy ?
Przepraszam za taką agresję słowną wobec Ciebie, po prostu nie mogę pogodzić się z jawną niesprawiedliwością wobec wszystkich.

Nie rozumiem Twojego pesymizmu dotyczącego "a że jak nic nie da to po co pisać". Wszystko się da, tylko trzeba się postarać. Trzeba umieć tak mówić, jak ja. I myśleć, jak ja. Nie to, że od razu się przechwalam. Po prostu trzeba umieć dyskutować i rozmawiać o rzeczach i prostych, i trudnych.

Niedostępny
#72
Odświeżam, a i od kiedy za brzydkie napisy na działce jest ban na 5 dni? Nie rozumiem tego. A no tak bo napisanie gracz xyz to Cheater to nękanie gracza, ups zapomniałem (No scam). Jeszcze napiszę że hub nie powinien mieć pomocnika i ban za obrazę administracji. Naprawdę polecam zapoznać się z pojęciem NĘKANIE.

Już nie wspomnę że masz na tą całą sprawę wywalone cichy, na wszystkie wątki odpowiadasz ale ten omijasz szerokim łukiem, nawet na pw na shoutboxie ci pisałem zebyc odpisał i zajął się ta sprawa, dwa razy a ty akurat minutę po lub dwie wychodziłes z forum. Podejście zaje...superowe, zobacz że nawet hub tam widzi haxy, bo to nie może być lag mati zbyt jakby to nazwać płynnie chodzi co na lagach internetu jest niemożliwe (trzeba zobaczyć nagranie bez zwolnionego tempa) a jak zwolniony tempo to widać jak na tacy cheaty.
#73
Potwierdzam, jako trzecia strona sprawy: nigdy, ale to nigdy na serwerze nie było bana za nieuzasadnione napisanie o kimś oszczerstwa.
Przykład: Gracz Iam nie chce się handlować z graczem NieOszukujemSerjo, bo wydaje mu się być podejrzany i po prostu nie chce się wymienić, po czym ten drugi gracz pisze "Iam oszkóje! Naprafdem! Ńe ófaiće mó!". Za to nie ma bana *aplauz*. Natomiast za coś podobnego na działce już jest Rolleyes. Nie chcę bronić nikogo, ale to już paranoja. Absolutnie kuriozum. Jeśli gracz jest święcie przekonany o swojej słuszności i niesłuszności administracji (i nie odpuszcza) to dlaczego ma, za przeproszeniem, stulić japę i biernie patrzeć na coś, co w jego mniemaniu jest absolutną i jawną niesprawiedliwością. Jest równość czy nie ma równości? Grzeczne się pytam, nikogo nie atakuję. Chcę znać po prostu odpowiedź prosto od Szanownego Pana Cichuska.

Niedostępny
#74
(08-16-2017, 09:14)Iam napisał(a): Potwierdzam, jako trzecia strona sprawy: nigdy, ale to nigdy na serwerze nie było bana za nieuzasadnione napisanie o kimś oszczerstwa.
Przykład: Gracz Iam nie chce się handlować z graczem NieOszukujemSerjo, bo wydaje mu się być podejrzany i po prostu nie chce się wymienić, po czym ten drugi gracz pisze "Iam oszkóje! Naprafdem! Ńe ófaiće mó!". Za to nie ma bana *aplauz*. Natomiast za coś podobnego na działce już jest Rolleyes. Nie chcę bronić nikogo, ale to już paranoja. Absolutnie kuriozum. Jeśli gracz jest święcie przekonany o swojej słuszności i niesłuszności administracji to dlaczego ma, za przeproszeniem, stulić japę i biernie patrzeć na coś, co w jego mniemaniu jest absolutną i jawną niesprawiedliwością. Jest równość czy nie ma równości? Grzeczne się pytam, nikogo nie atakuję. Chcę znać po prostu odpowiedź prosto od Szanownego Pana Cichuska.

Też jestem ciekawy, mati mówił mi "Boże sam masz cheaty" albo dymvo wbijał i pisał "Mateuu oszust" i jakoś nikt nie ma bana za nękanie mnie na 5 dni.
#75
(08-16-2017, 09:16)Lutynka napisał(a):
(08-16-2017, 09:14)Iam napisał(a): Potwierdzam, jako trzecia strona sprawy: nigdy, ale to nigdy na serwerze nie było bana za nieuzasadnione napisanie o kimś oszczerstwa.
Przykład: Gracz Iam nie chce się handlować z graczem NieOszukujemSerjo, bo wydaje mu się być podejrzany i po prostu nie chce się wymienić, po czym ten drugi gracz pisze "Iam oszkóje! Naprafdem! Ńe ófaiće mó!". Za to nie ma bana *aplauz*. Natomiast za coś podobnego na działce już jest Rolleyes. Nie chcę bronić nikogo, ale to już paranoja. Absolutnie kuriozum. Jeśli gracz jest święcie przekonany o swojej słuszności i niesłuszności administracji to dlaczego ma, za przeproszeniem, stulić japę i biernie patrzeć na coś, co w jego mniemaniu jest absolutną i jawną niesprawiedliwością. Jest równość czy nie ma równości? Grzeczne się pytam, nikogo nie atakuję. Chcę znać po prostu odpowiedź prosto od Szanownego Pana Cichuska.

Też jestem ciekawy, mati mówił mi "Boże sam masz cheaty" albo dymvo wbijał i pisał "Mateuu oszust" i jakoś nikt nie ma bana za nękanie mnie na 5 dni.

Wnosze o bana dla konta lutynki ze wzgledu na to, ze wchodzi na nie zbanowanym mateuu - multikonto
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#76
(08-16-2017, 09:23)HubPlayGames napisał(a):
(08-16-2017, 09:16)Lutynka napisał(a):
(08-16-2017, 09:14)Iam napisał(a): Potwierdzam, jako trzecia strona sprawy: nigdy, ale to nigdy na serwerze nie było bana za nieuzasadnione napisanie o kimś oszczerstwa.
Przykład: Gracz Iam nie chce się handlować z graczem NieOszukujemSerjo, bo wydaje mu się być podejrzany i po prostu nie chce się wymienić, po czym ten drugi gracz pisze "Iam oszkóje! Naprafdem! Ńe ófaiće mó!". Za to nie ma bana *aplauz*. Natomiast za coś podobnego na działce już jest :rolleyes:. Nie chcę bronić nikogo, ale to już paranoja. Absolutnie kuriozum. Jeśli gracz jest święcie przekonany o swojej słuszności i niesłuszności administracji to dlaczego ma, za przeproszeniem, stulić japę i biernie patrzeć na coś, co w jego mniemaniu jest absolutną i jawną niesprawiedliwością. Jest równość czy nie ma równości? Grzeczne się pytam, nikogo nie atakuję. Chcę znać po prostu odpowiedź prosto od Szanownego Pana Cichuska.

Też jestem ciekawy, mati mówił mi "Boże sam masz cheaty" albo dymvo wbijał i pisał "Mateuu oszust" i jakoś nikt nie ma bana za nękanie mnie na 5 dni.

Wnosze o bana dla konta lutynki ze wzgledu na to, ze wchodzi na nie zbanowanym mateuu - multikonto

Dzięki hub :(
Działa to inaczej, czasem gadam z Mateuu na Skype i po prostu udostępniam ekran i pisze coś w jego imieniu, również uważam że jego ban jest niesłuszny/ za długi.
Mateuu: no dużo tu wnosisz hub :))"
#77
(08-16-2017, 09:16)Lutynka napisał(a): Też jestem ciekawy, mati mówił mi "Boże sam masz cheaty" albo dymvo wbijał i pisał "Mateuu oszust" i jakoś nikt nie ma bana za nękanie mnie na 5 dni.

Dodam jeszcze, iż to się podlicza jedynie pod spam, co jest już abstrakcją, kuriozum i szaleństwem w jednym, "bo przecież dzieci grają ;c i przecież one nie wiedzą co robią ;c" gucio prawda, wiedzą co robią, robią sobie przykrywki pod dyslektyków, bo są leniami z języka polskiego oraz robią wyssane z palca historie, żeby Cię zniszczyć czy złamać, a jeszcze żeby powstała wybuchowa mieszanka to niech jeszcze zacznie używać wobec Ciebie (dla zabawy najlepiej) wulgarnego słownictwa, oszczerstw i innych demonicznych rzeczy. Pamiętacie "aferę" z udziałem AwesomeFilipa? Jakim prawem on dostał bana na 12 godzin? Pytam się? To była jawna próba zniszczenia mnie. A Mateuu za napisanie raptem dwóch razy wielkiej "uloty informacyjnej" dostaje 5 dni. Gdzie tu jest sprawiedliwość? Oczekuję odpowiedzi od Cichuska, od nikogo innego.

(08-16-2017, 09:23)HubPlayGames napisał(a): Wnosze o bana dla konta lutynki ze wzgledu na to, ze wchodzi na nie zbanowanym mateuu - multikonto
*działam pod prowokacją, nie żebym chciał komuś dokuczyć*
Dobrze wiedzieć: Zamiast ustalić szczegóły sprawy, wyjaśnić po kolei wszystkie wątpliwości. Nie. Lepiej to zamieść pod dywan, nie przejmujmy się niczym. Dawajmy bany za pierdółki, bo akurat na pewno to coś da. Absolutnie NIC nie da. Taki gracz założy jeszcze jedno konto i jedno i jeszcze kolejne, a jak mu zbanują IP to zmieni kolejne i kolejne IP i będzie sobie mimo wszystko łaził po tym forum i głosił swoją wersję prawdy.

No kurde świetnie. Janusz geniuszu.

Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości