Kolejny raz...
#1
Dlaczego piszesz wątek któremu nie możesz dostarczyć dowodów bo Cie nie ma w domu? Bez sensu.
[Obrazek: Przechwytywanie.PNG]

#2
(08-11-2017, 09:36)Viro napisał(a): Dlaczego piszesz wątek któremu nie możesz dostarczyć dowodów bo Cie nie ma w domu? Bez sensu.
Zobaczymy co z tego wyniknie.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#3
(08-11-2017, 09:37)Tails napisał(a):
(08-11-2017, 09:36)Viro napisał(a): Dlaczego piszesz wątek któremu nie możesz dostarczyć dowodów bo Cie nie ma w domu? Bez sensu.
Zobaczymy co z tego wyniknie.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

Ja tylko mówię że na jego miejscu bym skasował wątek i zrobił nowy w momencie w którym będę dostępny.
[Obrazek: Przechwytywanie.PNG]

#4
Ja jestem po stronie Matiego. Stara się, jest aktywny na forum i wgl. Jest fajny, miły dla wszystkich. "Nie należy paczać w przeszłość a i iść przed siebie i i wywnioskowywać ze złych rzeczy nauczkę i życ dalej i więcej nie popełniąć błedów" Ten mój cytat ma na uwadze zwrócić to, że ja też kiedyś popełniłam wiele błędów i już wiem co nie robić złego. To tyle od mnie. Mati to spoko gość ludzie
.
#5
poczekamy na dowody.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
(08-11-2017, 09:39)AniaFrania napisał(a): Ja jestem po stronie Matiego. Stara się, jest aktywny na forum i wgl. Jest fajny, miły dla wszystkich. "Nie należy paczać w przeszłość a i iść przed siebie i i wywnioskowywać ze złych rzeczy nauczkę i życ dalej i więcej nie popełniąć błedów" Ten mój cytat ma na uwadze zwrócić to, że ja też kiedyś popełniłam wiele błędów i już wiem co nie robić złego. To tyle od mnie. Mati to spoko gość ludzie

przepraszam Cię bardzo koleżanko, ale nieco zepsuję Ci obraz M_A_T_Iego.
Z kwietnia: http://imgur.com/a/Q05Vu
z czerwca: https://avatars.zapodaj.net/images/58a7ab835f9e.png
https://avatars.zapodaj.net/images/a3a4cc24ae47.png
#7
Ja przejzalem cala liste banow sporo tam bylo matiego widac...
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#8
(08-11-2017, 09:50)Rumbur napisał(a): Ja przejazalem cala liste banow sporo tam bylo matiego widac...
Więc jaki z tego wniosek? No cóż... Odpowiedz jest chyba jasna.

Już nie spamujmy, poczekajmy na te dowody.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#9
(08-11-2017, 09:50)Rumbur napisał(a): Ja przejzalem cala liste banow sporo tam bylo matiego widac...

No właśnie...on się nie zmieni, zawsze bedzie miał haxy. Czekam na dowody i mam nadzieję że cichy w końcu da mu perma.
........................................UwU
Niedostępny
#10
(08-11-2017, 09:50)Rumbur napisał(a): Ja przejzalem cala liste banow sporo tam bylo matiego widac...

w 2015 roku mial bana za slownictwo, multikonto, obraze
w 2016 roku za obraze, slownictwo, uciekanie podczas walki, kolejne slownictwo i cheaty.
w 2017 roku mial bana za obraze, cheaty - ostrzezenie i niszczenie mapy na wolnosci.

przykladowo ty rumbur miales w 2016 bana za cheaty, a w 2017 za kradziez na miesiac.
a ty mateuu, w 2017 roku miales bana za niszczenie mapy na wolnosci, brak kultury, ponowny grief mapy, nekanie, kolejne nekanie i slownictwo.

temat zamykam, bo niepotrzebnie spamujecie.
beda dowody, to zrobicie nowy temat, a tak to nawijacie w kolko o tym samym.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości