Szczyt wszystkiego.
#31
Cichusek on będzie robił tylko spam na forum zamknij temat nie opłaca się być miłym dla takich ludzi jak on.
Siema Jestem Bambiczka.
#32
(08-11-2017, 07:41)Pan_Masio_13 napisał(a):
(08-11-2017, 07:39)Invi napisał(a): nic już nie wskórasz, bo unbana nie dostaniesz.

Nie ty o tym decydujesz to po pierwsze. Po drugie kto mówi, że chce coś "wskórać"?

Gdyby taki poziom dyskusji, jak w ostatnich 3-4 wątkach, które zrobiłeś, panował w tzw. "real life", dawno doszłoby do konfrontacji i do czegoś złego. Muszę obiektywnie stwierdzić, iż nieważne, jak bardzo jesteś zły i oburzony, Twoje teksty są prowokacyjne. Nie martw się.

Też tak "buntowniczo" zaczynałem forum. ( http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=14515) Napisałem wtedy, dlaczego go okradłem, ale nikt nie przyjął tego do wiadomości.

A jeszcze Pan_Masio: Cichusek w tym momencie ma niesamowitą cierpliwość do graczy (w szczególności do Ciebie), nie jeden administrator czy właściciel po prostu albo by Cię zbanował za chamstwo, albo by Ci narobił jakichś innych problemów sam nie wiem jakich.

Niedostępny
#33
Poco tyle odpowiedzi? Poco ten spam? Reklama to reklama i koniec, nie ważne jaka. Temat do zamknięcia.
#34
Uuuuu Rider Nie chce nabijać postów, ale:
"Dobrze powiedziane".
Siema Jestem Bambiczka.
#35
(08-11-2017, 07:50)XaVeR napisał(a): Cichusek on będzie robił tylko spam na forum zamknij temat nie opłaca się być miłym dla takich ludzi jak on.
Przekonasz się za jakichś czas, jak bardzo warto, gdyż oni (Pan_Masio i jego ojciec) widzą błąd za błędem, a najlepsze, że potrafią na własnym serwerze uporać się z nimi, więc mają doświadczenie i (może za dużo) oczekują tego od Cichuska.

I właśnie tym cytatem ustereotypowiłeś gracza, wróżką jesteś? Ja nie wiem, każdy ma prawo do zdania, choćby nie wiem jakie ono złe było, to póki nie jest hejterskie, to należy go wysłuchać.

Niedostępny
#36
Dokładnie...
Cichusek zamknij temat i będzie spokój jeszcze jak "ty" chcesz możesz dać mu warna.
Siema Jestem Bambiczka.
#37
(08-11-2017, 07:54)XaVeR napisał(a): Dokładnie...
Cichusek zamknij temat i będzie spokój jeszcze jak "ty" chcesz możesz dać mu warna.

Lepiej dac mu bana, przynajmniej spokój będzie.
........................................UwU
Niedostępny
#38
Hmmm...
Też tak myśle, dobry pomysł
Siema Jestem Bambiczka.
#39
(08-11-2017, 07:51)Rider napisał(a): Reklama to reklama i koniec, nie ważne jaka. Temat do zamknięcia.

Jeśli reklamę masz na myśli same podanie adresu IP to może mnie wyrzucą ze sklepu z Żabki, bo będę trzymał biedronkowe torebki przy sobie, zamiast kupić i dać zarobić Żabce za ich torebki.
Reklama ma zachęcać. Podanie adresu serwera to co to za reklama? Nie zachęca, a przy okazji i tak przynajmniej jeden na dwa młodocianych zna ten serwer, więc co to za reklama serwera, o którym wiekszość słyszała Rolleyes

Jako "skandalista" i "pluralista" będę go bronił ponad wszystko.

Niedostępny
#40
Nie chcę spamować ale nie piszcie już nic bo temat rozwiązany i wątek do zamknięcia.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości