Szczyt wszystkiego.
#21
(08-11-2017, 07:16)Pan_Masio_13 napisał(a): Po 3, To nie wulgaryzmy, skoro WSPANIAŁA maszynka Cichuska tego nie zablokowała Smile

Żadna maszyna do blokowania wulgaryzmów, reklam i tych podobnych nie zablokuje wszystkiego, gdyż kombinacji są tysiące. Też trzeba to zrozumieć.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#22
(08-11-2017, 07:16)Pan_Masio_13 napisał(a):
(08-11-2017, 07:11)Cichusek napisał(a):
Kod:
Art. 3.
1. Przepisów ustawy nie stosuje się do umów:

10) zawieranych poza lokalem przedsiębiorstwa, jeżeli konsument jest zobowiązany do zapłaty kwoty nieprzekraczającej pięćdziesięciu złotych.

I myślisz, że to jedyna ustawa jakiej podlegasz?

Już nie strasz tutaj cichego tymi ustawami. Jak uważasz że podlega także innym to może zacytuj je tak jak on?
........................................UwU
Niedostępny
#23
(08-11-2017, 07:19)Invi napisał(a): 1. to się nazywa prowokacja. gdybym ja napisał coś obraźliwego na chacie, to reszta graczy by się przyłączyła (młodszych graczy), a niektórzy mogliby pomyśleć, że jest to do nich.

3. Weź ty pomyśl, zanim coś napiszesz. Aż tak nie myślisz, czy udajesz? Wulgaryzm to wulgaryzm i wszyscy wiemy, co miałeś na celu.

1. No to niezły masz tok rozumowania...

3. Miałem na celu jak wspomniałem wyżej udowodnienie, tyle.
Żaden człowiek nie może prze­wodzić dru­giemu, mu­simy być jednością. Wink
Parkour Heart --> https://www.youtube.com/watch?v=rd3Dcc6FJrQ <-- Parkour Heart
#24
To tak jakbyś poszedł do sąsiada i zarąbał go siekierą żeby udowodnić że zabijanie jest złe.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#25
(08-11-2017, 07:22)Pan_Masio_13 napisał(a):
(08-11-2017, 07:19)Invi napisał(a): 1. to się nazywa prowokacja. gdybym ja napisał coś obraźliwego na chacie, to reszta graczy by się przyłączyła (młodszych graczy), a niektórzy mogliby pomyśleć, że jest to do nich.

3. Weź ty pomyśl, zanim coś napiszesz. Aż tak nie myślisz, czy udajesz? Wulgaryzm to wulgaryzm i wszyscy wiemy, co miałeś na celu.

1. No to niezły masz tok rozumowania...

3. Miałem na celu jak wspomniałem wyżej udowodnienie, tyle.

Trudno cichy ci nie zezwolił na testowanie, mogłeś się go zapytać. A skoro nie miałeś pozwolenia to tak jakbyś to pisał normalnie czyli jak już pisaliśmy i invi napisał w punkcie 2.
........................................UwU
Niedostępny
#26
(08-11-2017, 07:22)Pan_Masio_13 napisał(a):
(08-11-2017, 07:19)Invi napisał(a): 1. to się nazywa prowokacja. gdybym ja napisał coś obraźliwego na chacie, to reszta graczy by się przyłączyła (młodszych graczy), a niektórzy mogliby pomyśleć, że jest to do nich.

3. Weź ty pomyśl, zanim coś napiszesz. Aż tak nie myślisz, czy udajesz? Wulgaryzm to wulgaryzm i wszyscy wiemy, co miałeś na celu.

1. No to niezły masz tok rozumowania...

3. Miałem na celu jak wspomniałem wyżej udowodnienie, tyle.

1. tak jest, zabronione jest obrażanie, testy wymagają zgody administracji, której nie miałeś.
2. poproszę o dowód od administratora na zrobienie takiego dowodu, gdyż taki dowód nie jest zgodny z zasadami panującymi na serwerze. jako gracz mam prawo zgłosić Cię za reklamę i będę domagał się bana permanentnego. zgodnie z zasadami.
#27
Invi a kim ty w ogóle jesteś? Jakbym poprosił o taką możliwość, to Cichusek sam by to sprawdził po czym byłoby, że on to odkrył. Nie wiem czemu udzielasz się na ten temat, skoro nic w niego nie wnosisz?
Żaden człowiek nie może prze­wodzić dru­giemu, mu­simy być jednością. Wink
Parkour Heart --> https://www.youtube.com/watch?v=rd3Dcc6FJrQ <-- Parkour Heart
#28
(08-11-2017, 07:36)Pan_Masio_13 napisał(a): Invi a kim ty w ogóle jesteś? Jakbym poprosił o taką możliwość, to Cichusek sam by to sprawdził po czym byłoby, że on to odkrył. Nie wiem czemu udzielasz się na ten temat, skoro nic w niego nie wnosisz?

jak to nie? jestem graczem, który dba o dobro serwera.
nawet jeśli zostaniesz odbanowany, to jako gracz wniosę o ponowne zbanowanie ze względu na wulgaryzmy i reklamę bez zgody ani wiedzy administratora. nic już nie wskórasz, bo unbana nie dostaniesz.
#29
(08-11-2017, 07:39)Invi napisał(a): nic już nie wskórasz, bo unbana nie dostaniesz.

Nie ty o tym decydujesz to po pierwsze. Po drugie kto mówi, że chce coś "wskórać"?
Żaden człowiek nie może prze­wodzić dru­giemu, mu­simy być jednością. Wink
Parkour Heart --> https://www.youtube.com/watch?v=rd3Dcc6FJrQ <-- Parkour Heart
#30
(08-11-2017, 07:41)Pan_Masio_13 napisał(a):
(08-11-2017, 07:39)Invi napisał(a): nic już nie wskórasz, bo unbana nie dostaniesz.

Nie ty o tym decydujesz to po pierwsze. Po drugie kto mówi, że chce coś "wskórać"?

czyli moge zamknac temat i nie bedziesz zakladal kolejnego i sie czepial o to, ze nie daje ci napisac wlasnego zdania?
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości