Nick
#1
Tn: XaVeR
No: Kutasiewicz123
Os: Nick
Ds:
Siema Jestem Bambiczka.
#2
To jest nazwisko :X
#3
(08-10-2017, 14:25)Invi napisał(a): To jest nazwisko :X

Czy musisz tak nabijac posty?
Jest to obrazliwy nick.
Pozdrawiam
Niedostępny
#4
(08-10-2017, 14:26)miecz19 napisał(a):
(08-10-2017, 14:25)Invi napisał(a): To jest nazwisko :X

Czy musisz tak nabijac posty?
Jest to obrazliwy nick.

co? nie nabijam postów. po prostu piszę, że to nazwisko, więc wątpię, aby dostał bana. taka sama sytuacja była z bedryjem.
#5
Ma trochę za ch***we nazwisko żeby używać go jako nicku, więc powinien dostać bana.
Żaden człowiek nie może prze­wodzić dru­giemu, mu­simy być jednością. Wink
Parkour Heart --> https://www.youtube.com/watch?v=rd3Dcc6FJrQ <-- Parkour Heart
#6
(08-10-2017, 14:45)Pan_Masio_13 napisał(a): Ma trochę za ch***we nazwisko żeby używać go jako nicku, więc powinien dostać bana.

jego wina, że ma takie nazwisko? może on sam ma jakieś 7 lat i nie myśli o takich rzeczach? wydaje mi się, że Wy macie takie brudne myśli i wszystko kojarzy Wam się tylko z tym.
#7
A ja myśle, że jesteś dziewczynką, bo masz różowy nick Smile.
Do rzeczy:
Nie nabijajcie postów!
Siema Jestem Bambiczka.
#8
(08-10-2017, 14:49)XaVeR napisał(a): A ja myśle, że jesteś dziewczynką, bo masz różowy nick Smile.
Do rzeczy:
Nie nabijajcie postów!

W tym momencie przeproszę za spam tym postem, ale..
ja myślę, że jesteś typowym użyszkodnikiem. kolor nicku w tym momencie o niczym nie świadczy. współwłaściciel forum (Kuba6850) również ma różowy nick, on też według Ciebie jest dziewczyną? a może dziewczyny, które nie mają różowego nicku według Ciebie są chłopakami? szkoda mi słów na Ciebie i Twoją głupotę. http://forum.sky-land.pl/member.php?acti...e&uid=6430
przypominam Ci, że nie jesteś moderatorem, więc nie masz żadnego prawa mnie upominać, w dodatku niesłusznie. pisząc, byśmy nie nabijali postów (czego nie robię) sam go nabijasz.

Cytat:no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz? masz ty w ogóle rozum i godność człowieka? ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie, chyba nie pomyślałeś nawet co robisz i kogo obrażasz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości