Cheater "Youtuber"
#1
Oskarżony: wojtekimessi
Powód: Ma podany link do tego serwera i gra na nim jak i na innych serwerach na cheatach, przy czym sie świetnie bawi Smile
Licze na bana dla tego pana.


Załączone pliki Miniatury
   

#2
Mój poprzedni post, dobitnie pokazuje co może zrobić zmęczenie. Rolleyes

Obejrzałem tego liva (mniej więcej) i problem jest taki, że faktycznie był na Sky-land, ale cheaty u niego pojawiły się dopiero później, na innym serwerze.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#3
owszem... ale skoro gra tam na cheatach to nie wierzę by nie grał u nas.

#4
(08-09-2017, 22:19)Kimi_Kimi napisał(a): owszem... ale skoro gra tam na cheatach to nie wierzę by nie grał u nas.
No wiesz. To że gra gdzieś indziej na cheatach, nie znaczy że gra tu.
Tak z nudów obejrzałem sobie jego inne filmy (muzyka dobrana fatalnie, nie polecam) i tam też nie było cheatów.

Nie martw się, on prędzej czy później wpadnie, bo jeżeli tak bezmyślnie pokazuje publicznie swoje cheaty...

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#5
No mam nadzieje bo jak go zabiłam to wyzywał mnie u siebie na Live.

#6
(08-09-2017, 22:24)Kimi_Kimi napisał(a): No mam nadzieje bo jak go zabiłam to wyzywał mnie u siebie na Live.
Jeszcze śmie Cię obrażać na oczach innych, wstyd mu. Założę się, że jeśli będzie cheatował tutaj (pod warunkiem, że nick YT pokrywa się z tym growym) to za pierwsze użycie cheatów tutaj powinien dostać perma. Wkurzony jestem, bo widzę i nie mam jak reagować. Nic mi po zgłaszaniu, bo cheater w międzyczasie zdąży polatać i narobić jeszcze wielu innym osobom szkody. Po prostu... Ech, chyba już się wypisywałem o tym gdzie indziej.

Niedostępny
#7
(08-09-2017, 22:27)Iam napisał(a):
(08-09-2017, 22:24)Kimi_Kimi napisał(a): No mam nadzieje bo jak go zabiłam to wyzywał mnie u siebie na Live.
(pod warunkiem, że nick YT pokrywa się z tym growym)

Pokrywa się, bo kilka razy go widziałem.

Może da się zgłosić go za obrazę? Przydałoby się...

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#8
Najgorsze jest to, że to typowe dziecko 10-13 lat a cheatuje i wyzywa. Ja teraz jak go zobaczę to mu nie odpuszczę. Tym bardziej za to, że mnie obrażał publicznie.

#9
mmmmm w filmie pod tytułem live #28 w czasie 1:01:25 jest log out tak w razie czego pisze....
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#10
Natomiast DresiaszKOKSUPL ma antiknocka. :v 1:01:16
https://youtu.be/wbRa8gi2dXQ

50:24 - jakoś tak dziwnie zatrzymał się na drabinie. To tak się da?

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości