konto
#1
Jak i gdzie założyć konto potrzebne do grania?
Pytam bo ciągle wyświetla się to:


Załączone pliki Miniatury
   
#2
konto do grania na serwerze zakładasz w grze, używając komendy /register hasło powtórzhasło
#3
(08-09-2017, 10:33)Invi napisał(a): konto do grania na serwerze zakładasz w grze, używając komendy /register hasło powtórzhasło

Mu o to nie chodzi.
Powinno ci sie pojawic tam w launcherze takie pole, gdzie wpisujesz swoj nick, potem zmieniasz wersje na odpowiednia dla serwera w opcjach i wciskasz "Graj".
A zeby na serwerze sie zalogowac musisz tak jak podal Invi /register <haslo>. Haslo musi byc dobre, zeby nikt ci sie na konto nie wlamal.
#4
(08-09-2017, 10:38)M_A_T_I napisał(a):
(08-09-2017, 10:33)Invi napisał(a): konto do grania na serwerze zakładasz w grze, używając komendy /register hasło powtórzhasło

Mu o to nie chodzi.
Powinno ci sie pojawic tam w launcherze takie pole, gdzie wpisujesz swoj nick, potem zmieniasz wersje na odpowiednia dla serwera w opcjach i wciskasz "Graj".
A zeby na serwerze sie zalogowac musisz tak jak podal Invi /register <haslo>. Haslo musi byc dobre, zeby nikt ci sie na konto nie wlamal.

skoro mu się nie pojawia, to ma coś z launcherem. spróbuj zrobić reinstall minecrafta, ewentualnie javy
#5
Spróbuj użyć innego Launchera. Z tym sky-landowym bywają problemy. Mi na przykład, w ogóle nie działa.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#6
Widze Tails że nasze komputery to jednak bardzo podobne, mi też nie działa.

Użyj gąbeczki, polecam:
http://teamshiginima.com/update/3100.php

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości