/warp administracja
#1
chciałbym dać propozycje żeby zrobić /warp aministracja dla początkujących którzy nie wiedzą że jest forum na warpie by był podany właściciel i pomocnik i naprzykład obok bybyła dabliczka z nazwą forum:D
#2
Jakby to ująć... Fajnie, że gracze będą wiedzieć, kto steruje wszystkim z góry, ale jak tylko ten ktoś (np. pomocnik) wejdzie do gry, to wszyscy nagle powyłączają wspomagacze i będą udawać czyste łzy.

Mi tam to obojętnie czy tak, czy nie. Jestem neutralny w tej kwestii.

Niedostępny
#3
To wejdzie i od razu wpisze /v Tongue
#4
Ja popieram zrobienie tego warpu
"Nadzieja jest powodem do radości" ~ św. Tomasz z Akwinu
#5
A ja wole aby to bylo na /lobby niz tylko na classicu, bo takto na kazdym trybie bedzie trzeba to zrobic...
#6
No i co z tego, administrator powinien pracowac, a nie się nudzic.
"Nadzieja jest powodem do radości" ~ św. Tomasz z Akwinu
#7
(08-07-2017, 08:32)Remi2005pl napisał(a): No i co z tego, administrator powinien pracowac, a nie się nudzic.

lepiej jest pomnożyć 10 przez 5, a nie dodawać, nie? Skoro można zrobić coś prościej, to raczej robi się prościej. jestem za lobby.
#8
@Myszak, w sumie to niektórzy tak sprawdzają tab (albo jakiś skrypt?), że w przeciągu kilku sekund już wiedzą, że jest administrator.
Bardziej przydałaby się opcja wchodzenia na serwery z automatycznym /v. Albo ukrywanie pod innym nickiem. Coś takiego.
I przede wszystkim podgląd prywatnych wiadomości/pay. Tego mi brakowało kiedyś. Zapewne o czymś nie wiedziałem, że jest Big Grin

@M_A_T_I, ile razy biegałeś po /lobby? Ja jedynie gdy pierwszy raz się pojawiło i przy restartach, gdy nie były równe. Nie wiem czy tak wszyscy będą to sprawdzać. Nie ma problemu zapytać się graczy. Z drugiej strony na poszczególnych serwerach też niewiele osób będzie na to patrzyło.
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#9
nie zrobie czegos takiego, bo tak jak napisal Iam bedzie to uciazliwe dla takiego pomocnika.
juz teraz pomocnik nie ma specjalnego prefiksu przed nickiem na czacie gry, aby sie nie wyroznial.
jakbys zobaczyl (na innym serwerze) kogos z napisem [Admin], to przy jego przywitaniu odzew zabiera ogromna ilosc graczy, a pozniej co chwile ktos pisze "admin daj cos, daj opa, daj itemy, daj gm" itp.
jak hub jest "ukryty", to przynajmniej tylko czesc osob wie, ze jest pomocnikiem i tylko ta czesc osob cos od niego chce, reszta moze miec tylko pewne podejrzenia co do jego rangi i nic poza tym.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości