Unban
#1
Cześć, za co patryk1122 ma bana na zawsze (multikonto), skoro żadnego konta nie robił, tak w ogole cichy daj mu unbana bo moj kolega stracil checi do zycia przez majkrafta on nie potrafi restartowac routera a odczekal jakies 100 lat ogolnie pozdrawiam
#2
Jestem zaaa.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#3
nick nie jest zbanowany, wiec pewnie trafilo mu sie zbanowane IP, a bez tego adresu nic nie zrobie, bo nie wiem ktory jest jego.

swoja droga, po co sie wypowiadacie "jestem za", jak on teoretycznie nie ma bana?
[Obrazek: sygnaturka.png]
#4
(08-06-2017, 20:09)Cichusek napisał(a): swoja droga, po co sie wypowiadacie "jestem za", jak on teoretycznie nie ma bana?

Poniewaz pamietam ta osobe i sporo jej nie bylo i jak kuba twierdzi ze ma bana a ta osoba byla spoko wiec jestem w takim przypadku za ub. I to byl Pato1122. Jak sie nie myle.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#5
(08-07-2017, 18:22)Rumbur napisał(a): Odswiezam.

wciaz czekam na adres IP.
trafilo mu sie zbanowane, wiec nie moze wejsc na serwer.
skoro nie wszedl na forum i nie napisal tu postu, to nie wiem jaki ma adres, wiec nie moge go bez niego odbanowac.
moze (on) sprawdzic sobie swoj adres na jakiejs stronie typu "moje ip", podeslac komus i wyslac mi na pw, lub zakomentowac ostatnie cyferki (to pewnie i tak znajde w bazie banow).
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości