Rzeczy zabronione.
#1
Rejestrujac sie na serwer chyba nikt nie czyta tych zabronionych rzeczy, dlatego mam propozycje.

Otoz chodzi mi o taki "tutorial". Dzialalo by to w ten sposob, ze kazdy by sie zapoznal z opisanymi zasadami i potem bedzie mogl wybrac sobie tryb. Dzialaloby to za pierwszym logowaniem, dalej to by zostala tylko ta tablica badz zrobienie tabliczki prowadzacej do niej.
#2
Chyba tablica, już wystarczy co nie? I tak mało kto by to czytał.

Jak ktoś nie zrozumie co piszę na tablicy to i "tutoriala" nie zrozumie tym bardziej.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#3
Nikt nie jest tak głupi, żeby myśleć, że za cheaty i inne tego typu rzeczy nie ma kary. Nie rób z ludzi idiotów
#4
(08-05-2017, 21:30)Myszak napisał(a): Nikt nie jest tak głupi, żeby myśleć, że za cheaty i inne tego typu rzeczy nie ma kary. Nie rób z ludzi idiotów
Nie robie z ludzi idiotow, ale powinni to czytac...
Takto moze by zmniejszylo sie troche banow.
#5
(08-05-2017, 21:29)Tails napisał(a): Chyba tablica, już wystarczy co nie? I tak mało kto by to czytał.

Jak ktoś nie zrozumie co piszę na tablicy to i "tutoriala" nie zrozumie tym bardziej.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

Dokładnie. Nie ma sensu tego dodawać.
#6
(08-05-2017, 21:31)M_A_T_I napisał(a):
(08-05-2017, 21:30)Myszak napisał(a): Nikt nie jest tak głupi, żeby myśleć, że za cheaty i inne tego typu rzeczy nie ma kary. Nie rób z ludzi idiotów
Nie robie z ludzi idiotow, ale powinni to czytac...
Takto moze by zmniejszylo sie troche banow.
I tak to nic nie da.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#7
(08-05-2017, 21:31)M_A_T_I napisał(a):
(08-05-2017, 21:30)Myszak napisał(a): Nikt nie jest tak głupi, żeby myśleć, że za cheaty i inne tego typu rzeczy nie ma kary. Nie rób z ludzi idiotów
Nie robie z ludzi idiotow, ale powinni to czytac...
Takto moze by zmniejszylo sie troche banow.
Są świadomi tego, że jest to karalne. Niektórym psucie innym gry sprawia przyjemność.
#8
(08-05-2017, 21:32)Tails napisał(a):
(08-05-2017, 21:31)M_A_T_I napisał(a):
(08-05-2017, 21:30)Myszak napisał(a): Nikt nie jest tak głupi, żeby myśleć, że za cheaty i inne tego typu rzeczy nie ma kary. Nie rób z ludzi idiotów
Nie robie z ludzi idiotow, ale powinni to czytac...
Takto moze by zmniejszylo sie troche banow.
I tak to nic nie da.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

Racja...nikt tego nie czyta nawet xd
........................................UwU
Niedostępny
#9
dokładnie M_A_T_I
#10
(08-05-2017, 21:32)Myszak napisał(a): Są świadomi tego, że jest to karalne. Niektórym psucie innym gry sprawia przyjemność.

Dlatego powinny być bany permanentne od razu na IP, a jeśli jest zmienne to banować do znudzenia. ILEŻ RAZY MAM POWTARZAĆ O SUROWSZYCH BANACH?

(08-05-2017, 21:32)Mateuu napisał(a):
(08-05-2017, 21:32)Tails napisał(a): I tak to nic nie da.

Racja...nikt tego nie czyta nawet xd

Dlatego pole do rejestracji nie powinno być od razu na wejściu, tylko po drugiej stronie, aby cuboidem zaznaczyć pole do rejestrowania konta.

P. S. Nadmierny pesymizm .-.

Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości