ignore
#1
Ja bym spolszczył komende ignore na
/wycisz (gracz)
Wiem że to głupie ale to polski serwer a tu dzieci grają wiec takie coś mam to zapropowania
Niedostępny
#2
Bardziej moim zadniem pasuje /zablokuj.
Wiekszosc graczy i tak jest za /ignore, na kazdym prawie serwerze jest /ignore, da sie przyzwyczaic.
#3
Niech zostanie tak jak jest.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#4
W takim razie musielibyśmy spolszczyć resztę komend: fly, pay, kit i inne
#5
(08-02-2017, 20:43)stirante napisał(a): W takim razie musielibyśmy spolszczyć resztę komend: fly, pay, kit i inne

cóż ja tylko podaje ignore no ale jak już piszesz o innych, w sumie
to by było coś jakaś mała aktulizacja
Niedostępny
#6
No ale po co?
/lot jest spolszczone, ale kazdy i tak korzysta z /fly. Moim zdaniem nie ma co zmieniac - kazdy jest do tego przyzwyczajony, bo jest to na innych trybach np. /fly /pay oraz /ignore. Kazdy sie przyzwyczail do tych nazw. Nawet ja czasem na waterblocku /is home wpisuje...
#7
(08-02-2017, 20:47)M_A_T_I napisał(a): No ale po co?
/lot jest spolszczone, ale kazdy i tak korzysta z /fly. Moim zdaniem nie ma co zmieniac - kazdy jest do tego przyzwyczajony, bo jest to na innych trybach np. /fly /pay oraz /ignore. Kazdy sie przyzwyczail do tych nazw. Nawet ja czasem na waterblocku /is home wpisuje...

zapomniałeś że są i nowi gracze (polscy) wiec chcą się dowiedzieć po polsku komend
no chyba że chcecie po angelsku server mi to nie sprzyja problemów ale może niektórym
a prawie nikt tego nie robi wiec można skorzystać z okazji
Niedostępny
#8
Nowi gracze mogli juz grac na innych serwerach, gdzie uzywa sie takich samych komend. To nie jest jeden serwer z takimi komendami, jest ich az 80% (nawet wiecej).
#9
(08-02-2017, 20:52)M_A_T_I napisał(a): Nowi gracze mogli juz grac na innych serwerach, gdzie uzywa sie takich samych komend. To nie jest jeden serwer z takimi komendami, jest ich az 80% (nawet wiecej).

ja pisze o nowych co nawet 1 raz wchodzą na multiplayer itp
staży odchodzą a nowi są
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości