Czas na zmiany ✔
#1
Star 
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]
#2
Te zmiany nawet sensu nie maja... Przedstawiles tylko zmiane polozenia pajeczyn, lamp oraz pochodni. Bez sensu jak dla mnie.
#3
(08-01-2017, 19:50)M_A_T_I napisał(a): Te zmiany nawet sensu nie maja... Przedstawiles tylko zmiane polozenia pajeczyn, lamp oraz pochodni. Bez sensu jak dla mnie.
*dla ciebie bez sensu...*

ZOBACZ JESZCZE RAZ MÓJ FILMIK

Nie widzisz lamp na oryginalniej arenie, które są ustawione w dziwnych kierunkach ?! Oświetlają one w większości "trawę", nie drogę.

JAK NA WIELKIEJ ARENIE "WIATR" LECI W KONKRETNĄ STRONĘ, TO PAJĘCZYNY POWINNY BYĆ W TAKIM SAMYM KIERUNKU A NIEKTÓRE WŁAŚNIE SĄ ŹLE USTAWIONE, PONIEWAŻ WŁAŚCICIEL KOPIOWAŁ ORAZ OBRACAŁ DOMKI RAZEM Z PAJĘCZYNAMI

na szybko napisałem, żeby Tobie to wytłumaczyć
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]
#4
Aha ... "duże" zmiany
#5
(08-01-2017, 19:54)Thebox napisał(a): Aha ... "duże" zmiany

moje zmiany udoskonalają mapę na jeszcze bardziej sensowną!
Nie wiesz jak bardzo się namęczyłem nad tym filmikiem, dodatkowo umieściłem koordynaty lamp po to, żeby Cichuskowi ułatwić wstawianie powyższych zmian.

Ja przynajmniej zrobiłem coś konkretnego, a wy gracie często w pvp pistolety i nawet tego nie zauważyliście
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]
#6
Świetna propozycja!
"Niby" mało dodającą ale przynajmniej trochę dodająca realizmu do tych naszych klocków.

Naprawdę szanuje za włożony czas, a tak właściwie ze względu na włożony czas można by tą propozycje przyjąć.
[Obrazek: Przechwytywanie.PNG]

#7
Bo nam to nie przeszkadza.
Innym te pajeczyny beda przeszkadzac jak beda uciekac z 1-F odskoczniami.
Tez napisalem watek o konkretnych zmianach typu woda na spawnie, pnacza, repair itp. Ogolem jestem na nie z tym co zrobiles.
#8
(08-01-2017, 20:05)Viro napisał(a): Świetna propozycja!
"Niby" mało dodającą ale przynajmniej trochę dodająca realizmu do tych naszych klocków.

Naprawdę szanuje za włożony czas, a tak właściwie ze względu na włożony czas można by tą propozycje przyjąć.

Dzięki! Wink

(08-01-2017, 20:06)M_A_T_I napisał(a): Bo nam to nie przeszkadza.
Innym te pajeczyny beda przeszkadzac jak beda uciekac z 1-F odskoczniami.
Tez napisalem watek o konkretnych zmianach typu woda na spawnie, pnacza, repair itp. Ogolem jestem na nie z tym co zrobiles.

szkoda, ale vipy muszą się z tym pogodzić jeśli zostaną one tam umieszczone, z resztą - tak powinno być

Są przecież inne domki na które można się spokojnie dostać odskocznią, gdzie "dym" leci w dobrą stronę.
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]
#9
(08-01-2017, 20:06)M_A_T_I napisał(a): Bo nam to nie przeszkadza.
Innym te pajeczyny beda przeszkadzac jak beda uciekac z 1-F odskoczniami.
Tez napisalem watek o konkretnych zmianach typu woda na spawnie, pnacza, repair itp. Ogolem jestem na nie z tym co zrobiles.

W takim razie co ci będzie przeszkadzała taka zmiana?
[Obrazek: Przechwytywanie.PNG]

#10
Niektóre osoby które są przeciwne, proponowali już bardziej bezsensowne zmiany...

Jak tak pomyśleć, te zmiana pajeczyn ma sens... Nie wiem co niektórym to przeszkadza.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości