Czas na zmiany ✔
#11
(08-01-2017, 20:15)Tails napisał(a): Jak tak pomyśleć, te zmiana pajeczyn ma sens... Nie wiem co niektórym to przeszkadza.

ten sam kierunek wiatru
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]
#12
Dla mnie bedzie to polepszenie wystroju mapy i bardzo fajnie ze zauwazyles takie cos bo ja bym nie zobaczyl takich szczegolow Szacun!
Na tak.
Pozdrawiam
Niedostępny
#13
(08-01-2017, 20:17)111GigaByTe napisał(a):
(08-01-2017, 20:15)Tails napisał(a): Jak tak pomyśleć, te zmiana pajeczyn ma sens... Nie wiem co niektórym to przeszkadza.
ten sam kierunek wiatru
Wiem, że chodzi o kierunek wiatru. Smile

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#14
(08-01-2017, 20:17)miecz19 napisał(a): Dla mnie bedzie to polepszenie wystroju mapy i bardzo fajnie ze zauwazyles takie cos bo ja bym nie zobaczyl takich szczegolow Szacun!
Na tak.

Dzięki! Wink
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]
#15
Jak to jest wątek mem, a mati jak zwykle się wczuwa Xdd i to jego "moje propozycje, to są propozycje a nie" xDD!!!!

[Obrazek: bait.jpg]
¯\_(ツ)_/¯
#16
Tak poza tym, na arenie trzeba jeszcze ogarnąć światło, ponieważ w nocy w niektórych miejscach np. między "areną trzecią a drugą" jest nieokreślone oświetlenie. Może zrobię jeszcze jakiś filmik jutro, nwm czy będę mieć czas
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]
#17
Nie wiem czy jest sens robienia tego z swiatlem...
Ja mam najnizsze ustawienia swiatla i jest dobrze, nie wiem w czym swiatlo innym bedzie przeszkadzalo.
#18
For them. No sense change
Smile
 [Obrazek: WOBjgiZ.png]
 [Obrazek: giphy.gif]
#19
no po prostu moge powiedziec "czepiasz sie"
zaraz postaram sie wprowadzic te zmiany, ktore zrobiles, chociaz nie wiem czy az tak trzeba dopracowywac mape, bo wczesniej nikt tego nie zauwazyl.
jedynie ten dym z kominow jest tutaj rzeczywiscie istotny, a lampy i inne szczegoly, sa na prawde malutkie.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#20
To niema sensu.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości