wyłączenie negatywnych punktów reputacji
#21
(07-28-2017, 20:12)ZabijakaPL1337 napisał(a): Lassem masz jakiś problem ?
Jak są te reputacje i cichusek je dodał na forum to znaczy że coś one dają Tongue

Wiele rzeczy Cichusek dodał i wiele rzeczy zmienił. Jeśli nie umiesz poprawnie napisać mojego nicku to się nie wypowiadaj, ok?
#22
Co do "lubię to" to już to pisałem ale się powtórzę.

(07-28-2017, 19:49)Mateuu napisał(a): Może jeszcze "przykro mi", "wrrr", "wow" i "super"
Nie róbmy z tego facebooka. Najlepiej niech zostanie jak jest bo kombinujcie nie potrzebnie, wiem że dla niektórych jeden minus to powód do skoku z krawężnika ale bez przesady...

Co dla was znaczą te głupie reputacje? To nie jest facebook aby dawać komuś lajki i skończcie bo zachowujecie się jakbyście byli na skraju załamania psychicznego bo dostaliście minusa od kogoś.
........................................UwU
Niedostępny
#23
Myszak to ty jesteś Lassem? Shocked
Właśnie kogoś brakowało i ktoś doszedł, a jednak nie ;P

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#24
Wszystko ładnie pięknie, tylko co to ma do tematu wątku? [emoji14]

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#25
(07-28-2017, 20:21)Tails napisał(a): Wszystko ładnie pięknie, tylko co to ma do tematu wątku? [emoji14]

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

Nie wiemy, a i znalazłem pewny post, te wasze lajki dla samego cichego były bez sensu a w dodatku nie chciały działać http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=24517 więc nadal najlepiej zostawić tak jak jest.
........................................UwU
Niedostępny
#26
Albo wyłączyć negatywne.. Już poczekajmy na cichuska, może zmienił zdanie Tongue
#27
(07-28-2017, 20:23)Myszak napisał(a): Albo wyłączyć negatywne.. Już poczekajmy na cichuska, może zmienił zdanie Tongue

OMG, skoczysz z mostu jak ktoś da ci minusa? NIE. Jak już pisałem Jeżeli osoba X nie lubi osoby Y da jej minusa a potem osoba Y da osobie X minusa bo też jej nie lubi. I to samo z reputkami dodatnimi.
Niech zostanie tak jak jest bo według mnie jest dobrze.
........................................UwU
Niedostępny
#28
Przepraszam za off-top lekki, ale Mateuu...
(07-28-2017, 20:19)Mateuu napisał(a): Co dla was znaczą te głupie reputacje?

(07-28-2017, 19:41)Mateuu napisał(a): Reputacja nie jest najważniejsza. W takim wypadku może też usunąć nieuzasadnione plusy? Jak na logikę macie kogoś za wroga/osobę której nie lubicie najczęściej nie lubi ona też was i dlatego prędzej czy później osoba X da osobie Z minusa a za jakiś czas osoba Z da osobie X minusa. [...]

Dla ciebie najwidoczniej coś znaczy i chyba jest najważniejsza, bo codziennie odświeżasz minusa u Huba i dziwnie to wygląda, gdy piszesz takie rzeczy. Ogarnij się.



//edit
Pls be quiet https://prnt.sc/g1k4rp

===
Na tak. Niech reputacja będzie takim podziękowaniem.
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#29
(07-28-2017, 20:25)Hayer napisał(a): Przepraszam za off-top lekki, ale Mateuu...
(07-28-2017, 20:19)Mateuu napisał(a): Co dla was znaczą te głupie reputacje?

(07-28-2017, 19:41)Mateuu napisał(a): Reputacja nie jest najważniejsza. W takim wypadku może też usunąć nieuzasadnione plusy? Jak na logikę macie kogoś za wroga/osobę której nie lubicie najczęściej nie lubi ona też was i dlatego prędzej czy później osoba X da osobie Z minusa a za jakiś czas osoba Z da osobie X minusa. [...]

Dla ciebie najwidoczniej coś znaczy i chyba jest najważniejsza, bo codziennie odświeżasz minusa u Huba i dziwnie to wygląda, gdy piszesz takie rzeczy. Ogarnij się.


===
Na tak. Niech reputacja będzie takim podziękowaniem.

Aktualizuję tylko swoją opinię o tym graczu. Każdy może aktualizować swoje reputacje u kogoś więc nie wiem w czym problem. Reputacje dla mnie nic nie znaczą. Bo nie piszę przykładowo "Lubię lipiec. odwdzięcz się". Dla osób które tak piszą reputacje są najważniejsze.
Dla mnie reputacja jest też wyznacznikiem czy można komuś zaufać. No bo możesz wybrać np. kupujesz czaszkę szkieleta na classic i prędzej zaufasz tailsowi który ma ponad 100 pozytywnych reputacji niż jackowi321 który ma reputację -2.
........................................UwU
Niedostępny
#30
Ale wy nie dajecie minusow oszustom, tylko sie nimi mscicie. Taki hub ma juz -kilkanascie bo koledzy zabijaki mu dali


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości