Firent serwer (nazwa robocza)
#31
ten serwer będzie na sky-land, czy jakiś twój prywatny?
#32
(08-10-2017, 18:03)Invi napisał(a): ten serwer będzie na sky-land, czy jakiś twój prywatny?

Serwer będzie mój, ale z takim patronatem cichego xD
#33
Jeszcze więcej nowych skilli Big Grin
NinjaAttackSkill - teleportuje się po kolei do 4 najbliższych graczy i atakuje
BulletStormSkill - wystrzeliwuje serie strzał
LifeDrainSkill - wysysa życie z wroga
TornadoSkill - tworzy tornado które, wyrzuca wrogów w powietrze

AssassinSkill został zmieniony na GhostSkill
#34
I jak idzie?
Niedostępny
#35
(08-15-2017, 10:02)JTdiro napisał(a): I jak idzie?

Cóż, musze jeszcze wymyślić parę skilli z kategorii Utility, czyli takie, które są dynamiczne, nie zadają obrażeń i najlepiej dobrze łączą się z innymi skillami lub zwykłymi atakami. Skilli z kategorii Attack i Ultimate już mam chyba wystarczająco na sam start. Hosting ogarnąłem w sieci kumpla. Mam nadzieję, że cichy pozwoli podać ip. Później to będzie tylko pisanie rzeczy typu drużyny, jakieś tutoriale i inne proste rzeczy.

Także mam nadzieję, że jest już całkiem blisko otwarcia Big Grin
#36
Jak długo będzie otwarty serwer testowy? Obecnie wyjechałem na działkę i mam gorszy internet i testowanie skilli na 200-300 pinga może być nie raz uciążliwe.

Niedostępny
#37
(08-16-2017, 08:19)Iam napisał(a): Jak długo będzie otwarty serwer testowy? Obecnie wyjechałem na działkę i mam gorszy internet i testowanie skilli na 200-300 pinga może być nie raz uciążliwe.

Serwer działa 24/7. Aktualnie jego lokalizacja i tak jest w stanie oregon, więc ping straszny, chociaż przenoszę się.
#38
(08-16-2017, 12:47)pawcio890 napisał(a): xddddd

Nie nabijaj postow...

@stir
czyli ogolem serwer bedzie otwarty gdzies pazdziernik ta?
#39
jestes w stanie ingerowac w efekty typu spowolnienie, trucizna itp?
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#40
(08-16-2017, 12:50)M_A_T_I napisał(a): czyli ogolem serwer bedzie otwarty gdzies pazdziernik ta?

Chce go otworzyć jeszcze w tym miesiącu, pracuję dość sporo przy nim aktualnie.

(08-16-2017, 13:21)CruQ napisał(a): jestes w stanie ingerowac w efekty typu spowolnienie, trucizna itp?

Zależy w jakim sensie.

Ogólnie zmieniam teraz ip na firent.stirante.com
Dodatkowo jest na o wiele lepszej maszynie Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości