Firent serwer (nazwa robocza)
#21
(07-29-2017, 13:07)MrFraky napisał(a): Może zrób tak jak się wybiera ten tryb to podziel go na wszyscy na wszystkich i drużynowy. Nie będzie problemu z ludźmi którzy zaczną o to robić Drame bo robią że wszystkim.

stirante napisał(a):Nie jest jeszcze to ustalone, ale myślę aby zrobić drużyny lub wszyscy na wszystkich

O to mi mniej więcej chodziło Tongue
#22
Lub a i? To chyba duży różnica ale okeeej
#23
Troche minelo od ostatniego postu i mam pytanko.
Sa jakies "postepy" z firentem? Przez te 2 dni?
#24
(08-02-2017, 10:18)M_A_T_I napisał(a): Troche minelo od ostatniego postu i mam pytanko.
Sa jakies "postepy" z firentem? Przez te 2 dni?

Cóż, będąc szczerym to nie dużo. Jak sam wiesz, przez ostatnie dni poprawiałem głównie skyblocka, robiłem nowe bloczki do niego itd. Chociaż ogólnie to są zmiany, ale tylko dość drobne.

Wcześniej trzeba było wybrać skill naciskając 1 2 3 lub 4 a później q (wyrzucenie itemu), żeby użyć. Teraz po prostu klika się 1 2 3 lub 4 i od razu używa.

Do tego Assassin skill ukrywa gracza całkowicie (nie da się namierzyć, chyba, że skillami lub strzałą) oraz dodałem jeszcze więcej efektów z cząsteczkami do innych skilli xD

Ogólnie potrzebuje kogoś, z kim będę mógł pisać prywatnie i testować te skille + pomoc z balansowaniem skilli (ustalenie cooldown, zużytej energii oraz dmg skilla) + pomocy z pomysłami na nowe skille (jakoś mi się skończyły :c ). Ogólnie to na to jeszcze za wcześnie, ale jak ktoś może na szybko machnąć jakąś arenę do testów to byłbym wdzięczny.

Jak ktoś może z tym pomóc to proszę o pw na forum (upewnijcie się, że macie miejsce w skrzynce na moją odpowiedź) i najlepiej możecie napisać też jak mogę się z wami skontaktować poza forum (skype, discord, ts3, fb)
#25
Dobra, czułem się źle, że nie zrobiłem nic nowego, więc pomyślałem o czymś nowym Big Grin

Postanowiłem stworzyć klasy skilli (w tej chwili to raczej już powinien być spella nie skill :/ ). Na sam początek oczywiście mamy klasę movement (te, które mamy do tej pory). Dodatkowo postanowiłem stworzyć klasę fire oraz dodać do niej pierwszy skill.
Pierwszy ognisty skill to FireBreathSkill, który jak można zgadnąć tworzy taką chmurę ognia, która zadaje obrażenia oraz podpala na 5 sekund. Będąc szczerym, początkowo całkowicie inaczej rozplanowałem skilla, ale tak jak wyszedł to mi się spodobał. Poniżej szybka prezentacja jak to wygląda. (nie wykluczone, że jeszcze nie widzicie, bo się przetwarza. Jeśli do rana go nie będzie to może wrzucę jeszcze raz)
#26
Dobrze ci idzie. A w wakacje jeszcze powstanie ten tryb?
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#27
(08-06-2017, 22:03)Rumbur napisał(a): Dobrze ci idzie. A w wakacje jeszcze powstanie ten tryb?

Raczej nie, wiesz lepiej żeby wszystko było dopracowane niemalże do perfekcji a nie zrobione na szybko i niedokładnie.
........................................UwU
Niedostępny
#28
(08-06-2017, 22:09)Mateuu napisał(a):
(08-06-2017, 22:03)Rumbur napisał(a): Dobrze ci idzie. A w wakacje jeszcze powstanie ten tryb?

Raczej nie, wiesz lepiej żeby wszystko było dopracowane niemalże do perfekcji a nie zrobione na szybko i niedokładnie.

Z jednej strony bardzo bym chciał jeszcze w wakacje wypuścić ten serwer, ale z drugiej zgadzam się z tym, że wszystko musi być dopracowane.

Ogólnie nie martwię się o rzeczy typu pluginy. Głównie martwię się o ogólne zarządzanie. Będzie to tak na dobrą sprawę pierwszy serwer jaki zrobię. Cichy tylko powiedział, że może mi udostępnić maszynę, ale wszystkie najważniejsze decyzje należą do mnie. Więc też w dużej mierze ode mnie zależy, czy serwer będzie super, czy może będzie niewypałem chodzącym 2 tygodnie.

W tej chwili nawet nie wiem dokładnie jaki tryb wybiorę, czy skille będzie się wybierać w zestawach (jak postacie w lolu), czy może będzie dowolny wybór. A może zrobię wybieranie typu "wybierz główną klasę spelli i z nich możesz sobie wybrać jakieś".

Dlatego codziennie sprawdzam forum tutaj, czy może ktoś napisał z jakimś pomysłem, bo może będzie to idealne rozwiązanie itd.

Myślałem również, żeby może napisać wątki też na innych forach i popytać podobne rzeczy, bo trzeba to przyznać, że raczej nie ma wielkiego zainteresowania moim pomysłem.
#29
Zerknąłem randomowo na ten wątek, i mam idee stirek. System nauczania z pokemonów może? Ogólnie ciekawie wygląda, ja się zatrzymałem na 1.7 w mc i rzuciłem ten sh1t, więc gratki za chęci :p
Niedostępny
#30
Ok, zrobiłem kolejny update.
Zmienione:
FlashSkill - teraz działa faktycznie jak flash (nie odwraca gracza)
Nowe:
FirePillarSkill - tworzy taki słup ognia i podpala wszystkich dookoła
BackstabSkill - teleportuje tuż za przeciwnika i trochę ponad nim, więc tak się od razu spada tuż za nim

Do tego dodałem trochę stałych efektów:
Skille ogniste zadają więcej obrażeń, jeśli cel jest już podpalony.
Cel otrzymuje większe obrażenia, jeśli zaatakuje się go w plecy.

Do tego wszystkiego stworzyłem podział skilli:
Ze względu na użycie utility/attack/ultimate
Ze względu na rodzaj fire/movement/boost

Po wejściu na serwer trzeba je wybrać klikając q.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości