Firent serwer (nazwa robocza)
#11
(07-28-2017, 07:06)Rumbur napisał(a): A może chest pvp?

(07-28-2017, 08:50)Myszak napisał(a):
(07-28-2017, 07:06)Rumbur napisał(a): A może chest pvp?

też jestem za cpvp lub rpg.
jakbyś potrzebował map/pomocy, to pisz na pw

Problem jest w tym, że nie wiem co to chest pvp xD

(07-28-2017, 08:39)Boczka napisał(a): Takie małe pytanko, czy to bedzie na wersje 1.8, bo na taką zrobiłeś server?

edit: dodaj to wl xD "Boczka"

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Tak, serwer piszę pod 1.8. Co do wl, to nie wiem czy było włączone, ale już nie jest. Może po prostu nie masz premium? Nie robiłem serwera non-premium, bo ten serwer już przy jednym pluginie ma mocne lagi :/

(07-28-2017, 08:55)Rumbur napisał(a): To jak już mówimy o rpg to możnq pomyslec o jego stworzeniu? Moge sie rozpisac jaknja bym to widzial jakby mial byc tworzony.

Z RPG największy problem jest z napisaniem historii/fabuły. Trzeba porobić też różne questy itd. Oprogramowanie nie stanowi raczej problemu.
#12
Chest pvp to jest cos takiego że jest platforma taka otoczona linią czerwoną ze spadem 2 kratki i na mapią są porozstawiane skrzynki z itemkami. A itemki są po to żeby ktos mial diax ity itd. Kazdy gracz jak wchodzi na serwer ma taki sam ekwipunek żelazny set diamentowy miecz i luk z zestawem 32 strzał + jedzenie. Celem tego jest zdobycie itemkow ze skrzynek ulepszanie sie. Skrzynki odnawiają sie co 24 godz. Za zabijanie graczy dostaje sie $ + to co ewentualnie wzial ze skrzyni i nie odlozyl do skrzyni kresu lub magazynu ktory mozna kupic za $ z zabitych graczy. Skrzynki kowadla itp do magazynu też sie kupuje za $ z graczy. Tak mniej wiecej wygląda chest pvp mam nadzieje że to dobrze wyjasnilem.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#13
(07-28-2017, 11:18)Rumbur napisał(a): Chest pvp to jest cos takiego że jest platforma taka otoczona linią czerwoną ze spadem 2 kratki i na mapią są porozstawiane skrzynki z itemkami. A itemki są po to żeby ktos mial diax ity itd. Kazdy gracz jak wchodzi na serwer ma taki sam ekwipunek żelazny set diamentowy miecz i luk z zestawem 32 strzał + jedzenie. Celem tego jest zdobycie itemkow ze skrzynek ulepszanie sie. Skrzynki odnawiają sie co 24 godz. Za zabijanie graczy dostaje sie $ + to co ewentualnie wzial ze skrzyni i nie odlozyl do skrzyni kresu lub magazynu ktory mozna kupic za $ z zabitych graczy. Skrzynki kowadla itp do magazynu też sie kupuje za $ z graczy. Tak mniej wiecej wygląda chest pvp mam nadzieje że to dobrze wyjasnilem.

Używaj przecinków...

Jest to normalne PvP, tyle, że ze skrzynkami rozłożonymi po mapie. W skrzynkach są przedmioty, które możesz wziąć raz na jakiś czas (najczęściej 24h). Na start dostajesz żelazny set i miecz (oczywiście w skrzynkach są lepsze przedmioty, ewentualnie zaklęte książki, potki, amulety, czasami surowce). Za zabójstwo otrzymujesz x $. Fajnym dodatkiem są amulety (np. szybkości, regeneracji i siły).
#14
Pisalem troche na szybko ale w skrócie wyglada to tak jak z myszakie napisalismy.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#15
Po co robić coś czego jest pełno na innych serwerach (chestpvp) zamiast Coś autorskiego, nowego i wgl.

Toto stirantowe wydaje się fajne, gralbym
¯\_(ツ)_/¯
#16
Ok, dodałem 2 nowe skille. AssassinSkill i StompSkill (wszystkie nazwy są wciąż robocze). Pierwsze ukrywa i przyspiesza na 3 sekundy lub do pierwszego ataku a drugi robi takie uderzenie w ziemię i wyrzuca wszystkich dookoła w powietrze.

Ogólnie wciąż wszystko potrzebuje balansowania, same efekty też jak na razie są do poprawienia, bo chcę, żeby było bardziej efekciarskie xD

Co do stylu, to myślę, że jednak zrobię to drużynowe. Z takimi umiejętnościami nie ma sensu robić dłuższej rozgrywki no chyba, że faktycznie RPG się zrobi.
Poza tym zdążyłem już przepisać połowę kodu, bo wcześniej nie pomyślałem o tym, że skille mogą nakładać efekty :/

Jak macie pomysły na kolejne skille to nie krępować się Big Grin

Tutaj kolejny filmik
#17
mialem juz kilka wiadomosci na pw jesli chodzi o pomoc w "nowym trybie", zaznacze tu tylko, ze ten temat jest poswiecony glownie pluginowi na skille, ktore pisze stirante.
ja nie robie nastepnego trybu gry/serwera i jak juz to piszcie w tej sprawie wlasnie do niego, bo to od stira zalezy co zrobi z tym pluginem jak go ukonczy.

w kilka osob latwiej jest cos ciekawego wymyslic, bo ludzie maja rozne pomysly i jak widzicie serwer jest postawiony u stira, a nie na skylandzie.

mi sie ogolnie plugin podoba i jestem pod wrazeniem, te moce sa dosyc ciekawe i jak dla mnie dotad niespotykane w tej grze.
i to chyba tyle z mojej strony.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#18
(07-28-2017, 12:34)stirante napisał(a): Ok, dodałem 2 nowe skille. AssassinSkill i StompSkill (wszystkie nazwy są wciąż robocze). Pierwsze ukrywa i przyspiesza na 3 sekundy lub do pierwszego ataku a drugi robi takie uderzenie w ziemię i wyrzuca wszystkich dookoła w powietrze.

Ogólnie wciąż wszystko potrzebuje balansowania, same efekty też jak na razie są do poprawienia, bo chcę, żeby było bardziej efekciarskie xD

Co do stylu, to myślę, że jednak zrobię to drużynowe. Z takimi umiejętnościami nie ma sensu robić dłuższej rozgrywki no chyba, że faktycznie RPG się zrobi.
Poza tym zdążyłem już przepisać połowę kodu, bo wcześniej nie pomyślałem o tym, że skille mogą nakładać efekty :/

Jak macie pomysły na kolejne skille to nie krępować się Big Grin

Tutaj kolejny filmik

łooo
moj assasin zostanie dodany?xD
to moze teraz eeeeee EEEE
nie wiem no da rade zrobic takie E kayna?przechodzenie przez sciany?XD
jak nie to moze takie e kha'zixa,ze tak daleko skaczesz i dajesz obrazenia (jak nie da sie obrazen to tylko skok)
albo cos takiego,ze twoj nastepny atak zadaje podwojne obrazenie (Cooldown 10s proponuje a nie jakies 3 marne sec bo za op bedzie)
#19
(07-29-2017, 01:49)xShukkaku napisał(a):
(07-28-2017, 12:34)stirante napisał(a): -snip-

łooo
moj assasin zostanie dodany?xD
to moze teraz eeeeee EEEE
nie wiem no da rade zrobic takie E kayna?przechodzenie przez sciany?XD
jak nie to moze takie e kha'zixa,ze tak daleko skaczesz i dajesz obrazenia (jak nie da sie obrazen to tylko skok)
albo cos takiego,ze twoj nastepny atak zadaje podwojne obrazenie (Cooldown 10s proponuje a nie jakies 3 marne sec bo za op bedzie)

Jak już wspominałem, wszystko musi zostać jeszcze zbalansowane. Aktualnie robiłem, aby działało no i cd są krótkie do testów.

Co do przechodzenia przez ściany: co w takim razie ma być uznawane za ściany? Kolejna sprawa jest taka, że trochę to roboty będzie, bo gracz w takim razie musi widzieć ściany jako np wysoką trawę albo inny blok który można łatwo przejść a do tego serwer musi przez chwilę ignorować gracza który jest w środku bloku. Ciężko, ale wykonalne. No i trochę bez sensu według mnie. Prędzej przeskakiwanie przez ściany talona.

Co do skoku kha'zixa to byłby to prawie identyczny skill jak już jest ten z szarżą

Ogólnie chyba poprzeglądam jakie są skille w lolu i coś dodam. Dodatkowo może poprzeglądam co jest w overwatch.

Myszak, chciałem ci napisać wiadomość, ale masz pełną skrzynkę...
#20
Może zrób tak jak się wybiera ten tryb to podziel go na wszyscy na wszystkich i drużynowy. Nie będzie problemu z ludźmi którzy zaczną o to robić Drame bo robią że wszystkim.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości