Firent serwer (nazwa robocza)
#51
sądze że powinieneś popracować nad ortografią

ale ogólnie ciekawe ciekawe
¯\_(ツ)_/¯
#52
(08-18-2017, 11:05)Croxx napisał(a): sądze że powinieneś popracować nad ortografią

ale ogólnie ciekawe ciekawe

wiem. ale ja to zrobiłem na szybkiego żeby pokazać
Niedostępny
#53
(08-18-2017, 11:07)BKPL BrunoKastner napisał(a):
(08-18-2017, 11:05)Croxx napisał(a): sądze że powinieneś popracować nad ortografią

ale ogólnie ciekawe ciekawe

wiem. ale ja to zrobiłem na szybkiego żeby pokazać

Osobiście uważam, że dopóki nie dajemy graczowi możliwości tworzenia takich bloczków, to nie powinny one dawać negatywnych efektów. Bloczki te powinny nadawać dynamizmu całej rozgrywce. Mapa ma być częścią walki.

Co do tego bloczka co przyspiesza, to na 100% dodam.
#54
Już 2,5 miesiąca mineło, są jakieś postępy?
Niedostępny
#55
(10-31-2017, 20:18)JTdiro napisał(a): Już 2,5 miesiąca mineło, są jakieś postępy?

Dolacze sie do pytania: Czy w ogole zostalo cos przez ten czas zrobione? xd
#56
jeżeli się uda z czymś to porozmawiam ze stirem też i o tym
Niedostępny
#57
Cos sie dzieje z tym projektem? bo szczerze mowiac wszystkie tryby na tym serverze powoli sie nudza przynajmniej mi ale obstawiam ze nie jestem jedyny nowe propozycje sa odrzucane z powodu duzej ilosci minigier itp a 1/3 tych serverow umiera przydalby sie jakis zapach swiezosci
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#58
(11-05-2017, 16:58)Stirante napisał(a): Niestety muszę poinformować, że w tym roku oprócz studiów (w tym roku pisze licencjat) pracuje jeszcze w jednej firmie i ciężko mi znaleźć czas wolny chociaż, żeby odpocząć :/

Sam pomysł wciąż według mnie jest bardzo fajny i jeśli zdarzyłaby się możliwość, że ktoś byłby chętny to postawić ORAZ pomóc mi z napisaniem całego pluginu, wtedy bardzo chętnie postaram się zebrać resztki mojego czasu, aby coś stworzyć
Napisał mi to na pw


Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości