Złota myśl
#11
Minęła doba: Odświeżam

Mi tylko zależy na automatycznym odzyskiwaniu $ z wymian. To wszystko, oszczędziło by to roboty zarówno jednej stronie, jak i drugiej.

Niedostępny
#12
Wstępnie naszkicowałem nowe płatności. Jeśli ktoś się wyloguje w wymieniarce, to wszystkie jego transakcje zostaną cofnięte. Dodatkowo wprowadziłem nową komendę /zaplac która jest identyczna jak /pay ale nasza xD (nie było żadnej "ładnej" metody, aby rejestrować komendę pay, więc prawdopodobnie nowa komenda zastąpi starą a stara stanie się niemożliwa do użycia). Oczywiście wszystko jeszcze czeka na akceptację od cichego, bo muszę przedstawić mu też wszystkie możliwe sytuacje jak można byłoby wykorzystać to do złych celów itd.

Trochę się rozpisałem, ale najważniejsze, że pracuje nad tym Tongue
#13
(07-29-2017, 00:18)stirante napisał(a): Wstępnie naszkicowałem nowe płatności. Jeśli ktoś się wyloguje w wymieniarce, to wszystkie jego transakcje zostaną cofnięte. Dodatkowo wprowadziłem nową komendę /zaplac która jest identyczna jak /pay ale nasza xD (nie było żadnej "ładnej" metody, aby rejestrować komendę pay, więc prawdopodobnie nowa komenda zastąpi starą a stara stanie się niemożliwa do użycia). Oczywiście wszystko jeszcze czeka na akceptację od cichego, bo muszę przedstawić mu też wszystkie możliwe sytuacje jak można byłoby wykorzystać to do złych celów itd.

Trochę się rozpisałem, ale najważniejsze, że pracuje nad tym Tongue

niestety aby zrobic takie odzyskiwanie pieniedzy w wymieniarkach trzeba calkowicie wylaczyc /pay poza nimi, taki jest warunek.
nie wiem czy jest sens to robic.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#14
(07-29-2017, 06:36)Cichusek napisał(a):
(07-29-2017, 00:18)stirante napisał(a): Wstępnie naszkicowałem nowe płatności. Jeśli ktoś się wyloguje w wymieniarce, to wszystkie jego transakcje zostaną cofnięte. Dodatkowo wprowadziłem nową komendę /zaplac która jest identyczna jak /pay ale nasza xD (nie było żadnej "ładnej" metody, aby rejestrować komendę pay, więc prawdopodobnie nowa komenda zastąpi starą a stara stanie się niemożliwa do użycia). Oczywiście wszystko jeszcze czeka na akceptację od cichego, bo muszę przedstawić mu też wszystkie możliwe sytuacje jak można byłoby wykorzystać to do złych celów itd.

Trochę się rozpisałem, ale najważniejsze, że pracuje nad tym Tongue

niestety aby zrobic takie odzyskiwanie pieniedzy w wymieniarkach trzeba calkowicie wylaczyc /pay poza nimi, taki jest warunek.
nie wiem czy jest sens to robic.
Temat nie zamknięty, ale jeszcze jest pewne rozwiązanie na ten problem Cichusku.

Jak stirante wspominał, zamierza dodać komendę /zaplac, można dać na cuboida możliowość użycia tego /zaplac tylko w wymieniarkach, a tam wyłączyć /pay (wtedy bodajże miałoby cofać transakcje po wylogowaniu, zgadza się?). Dodatkowo polecałbym zrobić 4 osobne cuboidki, zamiast dwóch. (chyba, że już są) i ustawić, że komendy /zaplac mozna uzywac tylko wobec osob do tej samej wymieniarki (#1, #2 etc.).

Mam nadzieję, że zrozumiecie stirante z Cichuskiem.

Niedostępny
#15
(09-24-2017, 10:10)Iam napisał(a):
(07-29-2017, 06:36)Cichusek napisał(a):
(07-29-2017, 00:18)stirante napisał(a): Wstępnie naszkicowałem nowe płatności. Jeśli ktoś się wyloguje w wymieniarce, to wszystkie jego transakcje zostaną cofnięte. Dodatkowo wprowadziłem nową komendę /zaplac która jest identyczna jak /pay ale nasza xD (nie było żadnej "ładnej" metody, aby rejestrować komendę pay, więc prawdopodobnie nowa komenda zastąpi starą a stara stanie się niemożliwa do użycia). Oczywiście wszystko jeszcze czeka na akceptację od cichego, bo muszę przedstawić mu też wszystkie możliwe sytuacje jak można byłoby wykorzystać to do złych celów itd.

Trochę się rozpisałem, ale najważniejsze, że pracuje nad tym Tongue

niestety aby zrobic takie odzyskiwanie pieniedzy w wymieniarkach trzeba calkowicie wylaczyc /pay poza nimi, taki jest warunek.
nie wiem czy jest sens to robic.
Temat nie zamknięty, ale jeszcze jest pewne rozwiązanie na ten problem Cichusku.

Jak stirante wspominał, zamierza dodać komendę /zaplac, można dać na cuboida możliowość użycia tego /zaplac tylko w wymieniarkach, a tam wyłączyć /pay (wtedy bodajże miałoby cofać transakcje po wylogowaniu, zgadza się?). Dodatkowo polecałbym zrobić 4 osobne cuboidki, zamiast dwóch. (chyba, że już są) i ustawić, że komendy /zaplac mozna uzywac tylko wobec osob do tej samej wymieniarki (#1, #2 etc.).

Mam nadzieję, że zrozumiecie stirante z Cichuskiem.

nie wprowadzimy tej komendy.
w dodatku na samym /pay gracze nie oszukuja, sa tez oszustwa podczas wymiany przedmiotow za przedmioty.
rozne wyrzucanie itemow poza drzwi wymieniarki i inne..
zamykam temat, nie ma co bardziej kombinowac.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości