Hasło!
#1
Mam problem z w logowaniem sie na serwer sky-land.pl zmieniłam hasło ;c i nic i pisze złe hasło nie wiem co teraz zrobic z tym problemem.... Sad[/font][/size]
#2
jesteś nadal na serwerze? jeśli tak, to jak otworzysz czat i klikniesz strzałkę w górę to pokaże Ci się Twoje hasło (cała wpisania komenda). może zrobiłaś literówkę.
#3
nie jestem na serwie ;c

teraz pisze wpisałeś zbyt złych wiele haseł-.- . Po prostu ktos mi sie wkradl na konto na mc i zmienił hasło i zmieniłam i teraz ja nie mogę wejsc Cry ..
#4
Czyli nie mozesz sie zalogowac jesli tak to masz premium? Lub podaj 6 cyfr numeru telefonu jesli cos kupywalas w sklepiku sms i przyblizona date zakupu. A w ostatecznisci cichusek porowna twoj adres ip z forum i serwera.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#5
Nie chce nic mowic, ale ostatnio na jej konto zalogowal sie KoxGamer123 i ona dostala wlasnie bana za multikonto z tego powodu. Nie wiemy czy to jest wlam na konto, czy poprostu jego multikonto no ale to by bylo bezsensu, robic multikonto, na ktorym ma sie wieksza range niz na swoim glownym...
#6
(07-26-2017, 20:59)Rumbur napisał(a): podaj 6 cyfr numeru telefonu jesli cos kupywalas w sklepiku sms i przyblizona date zakupu.

paolaa, na serwerze masz SuperVIPa, wystarczy ze podasz mi 6 pierwszych cyfr numeru telefonu z ktorego wysylalas smsa i przyblizona date zakupu, a ja ci zresetuje haslo i wysle nowe na pw.
nie wiem natomiast czy nadal masz swoje dzialki, bo tak jak napisal mati, ostatnio zbanowalem jednego gracza bo uzywal 2 kont - jedno bylo twoje.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#7
Watpie aby stracila, KoxGamer wszedl praktycznie na 3 minuty i wyszedl. Widzialem jak biegal po spawnie, wiec watpie aby cos zniszczyl.
+ Cichusku prosilbym o bana dla KoxGamer, bo to prawidlowo bylo wlamanie na konto.
#8
(07-26-2017, 21:28)M_A_T_I napisał(a): Watpie aby stracila, KoxGamer wszedl praktycznie na 3 minuty i wyszedl. Widzialem jak biegal po spawnie, wiec watpie aby cos zniszczyl.
+ Cichusku prosilbym o bana dla KoxGamer, bo to prawidlowo bylo wlamanie na konto.

a jesli kox teraz podszywa sie za paole na forum aby zyskac jej konto z ranga?
po to jest wlasnie potrzebny dowod, aby odzyskala konto.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#9
To mozesz porownac ip koxa na serwie z tym albo jego konto kox gamer na forum z tym.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#10
Kazdy chyba wie jak zachowuje sie KoxGamer123. Jakby to byl naprawde on, to by obrazal w tym watku rumbura oraz mnie. Wiec watpie aby to byl on, w sumie nawet po pismie widac ze to nie on.

Tak jak rumbur napisal, moglbys sprawdzic po ip.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości