Kradzieze, nic innego...
#1
Prosze bardzo...

Co to ma byc? Minely dopiero 3 dni tego tygodnia a na serwerze juz byly 2-3 powazne kradzieze na dzialkach! Nie dosc ze zrobila to ta sama osoba, ktora okradla weraijustik to jeszcze nie mozna tego sprawdzic. Blagam...

Cichusku, zrob cos z tym. Niedlugo kazdy doda gracza _MW_I_K_ i kazdy odejdzie z serwera, bo gracz okradl wszystkich ze wszystkiego! W tym tygodniu okradl 2 osoby, wereijustik i dzisiaj mati1998. Czy to jest normalne? Zostawiac tak innych, ktorych okradli na ponad 300k i na dodatku zadnych dowodow ze to zrobil dany gracz. Z serwera chciala juz odchodzic weraijustik, ale powstrzymalismy juz ja, a mati1998 chce od nowa zaczynac, przez _MW_I_K_.

Na serwerze i tak sie kloci ze mna ze to nie ja. Cichusku, moglbys sprawdzic o ktorych godzinach dzisiaj sie logowalem na serwer? Zeby potwierdzic ze to nie ja zrobilem, ale widocznie i tak _MW_I_K_ bedzie mowil swoje.

Prosilbym o dodanie jakis zabezpieczen, bo naprawde to juz staje sie jakies chore! Gracz sobie wchodzi, ktos go dodaje i na drugi dzien bang, puste skrzynki itp. No ja w to nie wieze...

Pisalem juz watek o kradziezy wery, i niestety nic nie zostalo zrobione.

Gracz okradl mati1998 z dzialki, ktora ma ponad 300k, nawet wiecej chyba. Oraz werke, na ktorej bylo z stack blokow diax i 4 beacony.

Prosilbym o to, abys zrobil cos z tym cichusku, bo to jakies nie normalne...
#2
Widziałem te 2 działki, potwierdzam kradzież ale na jakiego wała dodane jest 15 osób do działki?
Ja jak dodaje jakąś osobę to i tak po 1 dniu usuwam bo nie wiem czy zaufać (Takie zabezpieczenie)
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#3
mati1998 lubial kazdy, ktory byl dodany do dzialki, a nie mogli tego zrobic bo:
- alice_06 na wakacjach
- Ja bylem na dzialce kosic trawe (real)
- AniaFrania nie zrobilaby tego
- Zuzu_Pet czy jakos tak nie bylo od dluzszego czasu.
- Barylki nie ma od 2-3 dni.
- _MW_I_K_ on mogl to zrobic wlasnie, skoro sie przyznal do tego 5 razy na chacie, ale wciaz narzeka ze to ja...
#4
Ja też dodaję 2 osoby max ale to muszą być osoby zaufane na maxa z którymi gra się kupę czasu a nie pierwsze lepsze.
#5
Ale jego nie było przez 1h, nwm jak on to zrobił
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#6
No ale kto inny zostaje? Tylko on. A wiesz jak bylo z dzialka weraijustik, przyznal sie jeszcze wczoraj nawet. A dzis kradziez u mati1998, super.
#7
Zgadzam się z Tobą M_A_T_I. Wszystko potwierdzam. Zapraszam na mój wątek odnośnie tej samej sprawy. Mam dowody. Żegnam
.
#8
A teraz zauwazylem ze nawet Barylka67 zostala okradziona. Co sie dzieje na tym classicu?!
#9
Dodajecie osoby które znacie parę dnia a później zostałem okradziony niewiem kto mnie okradl.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#10
Wiemy, ze to _MW_I_K_ zrobil po tym incydencie z wera co ja okradl i teraz msci sie na mati1998 napewno. Przeciez sam sie mi przyznal 5 razy.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości