61346 znaków
#31
Nie zgrywam tu nikogo, nie udaję być pro elo i wgl. Taki już jestem i w taki sposób postepuję. Tak złożenie wyrażam to co myślę, gdyż po prostu to lubię. I wcale nie bylem nolifem, gdyż przez większość czasu, kiedy pisałem tę szalenie długą propozycję, byłem na działce, gdzie normalnie i po ludzku spędzałem czas chociażby pracując na niej, pomagając i spędzając czas z rodziną, więc aż takim nolifem to nie jestem.

Mam się nie przejmować, mówisz. Nie przejmowałbym się tym wszystkim co tu opisałem w ponad 60k znakach, gdybym nie był świadomy tego, iż powolutku, niezauważalnie, wszystko schodziło na coraz niższy poziom. Balans, przyjemność rozgrywki, jej trudność. Rozumiem krytykę, że "chilli out, its just a game, dont panic"", natomiast napisanej przeze mnie serii zagadnień zrozumieją tylko Ci, którzy mieli styczność z Classiciem sprzed 2 lat i dalej. Obecny Classic jest tylko namiastką tego, czym był prawdziwy Classic, dwa czy trzy lata temu.

A nowa edycja tylko zmiecie wieloletni progress all graczy. Niby wszystko się ustabilizuje, w kontekście balansu chociażby. Po prostu to jest taki specyficzny Freebuild z survivalem, iż nowe edycje odjęłyby pulę graczy ze Skylanda, zamiast ją dodać.

Pozdrawiam serdecznie,
Arkadiusz

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Btw. Co sądzą na temat tych możliwych i prawdopodobnych zmian inni gracze? Wysłucham ich opinii z przyjemnością. ✓

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Niedostępny
#32
[*] classic 2012 i wcześniej
[*] poisonedcraft
[*] *****


Cały problem leży w ekonomii, nie zbalansujesz niczego bez niszczenia dorobku graczy ;p
Niedostępny
#33
Więc temu ma służyć pomysł rebalansu /sklep na bardziej nieprzyjazny w kontekście kupowania, a przyjaźniejszy w kontekście skupu, żeby niezależnie od metody użytej do zarabiania wyszło mniej więcej na jedno.

Albo pomysł z denominacją: zwiększy wartość tego $, co 3 lata temu i więcej było ubóstwiane, a teraz to się żebra o 5k i wiadomo, że jakich głuptak da tyle $ i tyle.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

A dorobek $ będzie uszczuplony o 2 rzędy wg mojego pomysłu. A to JEST pewnego rodzaju pozbywanie się majątku graczy. Oprócz zwykłego dzielenia kont graczy przez 100 miałoby być jeszcze all ceny słupowe przez 10, żeby $ nabrało realnej wartości.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Niedostępny
#34
Iam, dziękuję i gratuluję ci bardzo, zgadzam się z propozycjami i mam szczerą nadzieję że cichy się zgodzi
Nareszcie ktoś się wziął za ten serwer DZIĘKI
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#35
Jestem za tylko trochę za bardzu zbuffowałeś niektóre rzeczy...
Magnaci  Diamond  MikoPlayerV2, PulSap, becz00nia, karaoke
#36
MikoPlayerYT: Buffy są podjęte w przypadku nie zgodzenia się na denominację. Buffy są podjęte w celu zapewnienia przeciętnym graczom zarabianie uwzględniając inflację.

*Wolny czas na mc dopiero od soboty, jakby kto się pytał*

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Niedostępny
#37
Odświeżam wątek, żeby dodać jeszcze coś od siebie.

Temat jest długo otwarty, nie mogę się doczekać mowy "finalnej" Cichuska dotyczącej wszystkich 10 punktów, zwłaszcza pięciu pierwszych.

Czekam cierpliwie na odpowiedź Cichuska w sprawie możliwych zmian w /sklep. Konstruktywne, wyczerpujące opinie jak najbardziej wskazane.

Niedostępny
#38
Minęły już 2 tygodnie od ostatniego postu oraz 3 tygodnie od rozpoczęcia wątku.

Piszę ten post, by przypomnieć Cichuskowi, iż taką propozycję sporawą rozpocząłem oraz by po prostu Cichusek miał świadomość, że jest jeszcze taka propozycja do rozpatrzenia. Nie każę Tobie Cichusku robić czegoś natychmiast, tą wiadomością zwyczajnie i po ludzku przypominam, że napisałem coś takiego obszernego.

Przy okazji nie wiem czy to Ciebie Cichusku zadowoli, ale jestem już w drodze do pisania na podobną skalę jak ta, propozycji do PvP z Pistoletami. W jednym zdaniu to ma być gruntowny rebalance praktycznie wszystkich broni oraz propozycje nowych i znerfienia VIPa.

Pozdrawiam z wyrazami szacunku,
Arkadiusz

Niedostępny
#39
Z okazji tysiąca wyświetleń pod tym wątkiem odświeżam go dla Cichuska, żeby wiedział, że poważne zagadnienia dotyczące zmian w rozgrywce na Classicu nadal zostają kwestią otwartą. Podpunkty o największym priorytecie to punkty od 2 do 5 włącznie, następnie 1 i 10, a potem reszta.

Niedostępny
#40
Jestem na tak,no i gratulejszyn za pisanie czegos tak dlugiego XD
ile Ty to pisales?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości