61346 znaków
#21
Nie mogę cytować poszczególnych fragmentów tekstu, gdyż piszę z poziomu Tapatalka, więc napiszę w skrócie jak to wszystko wygląda:

Jedyneczka: Mam świadomość, iż nie wszystko da się 'usystemować'. Jestem natomiast przeszczęśliwy, że Cichusek podjął się surowszych banów mniej więcej tak, jak opisywałem to w lutym tego roku [emoji2] Co do Multikont zawsze jest wyjście (a kiedyś nawet to było, tylko zniknęło nie wiem czemu [emoji848]): Jeden nick na jedno IP, z wyjątkami na rodzeństwo, gdzie powiększało by się ilość nicków na IP (kiedyś to było 5 nicków).

Dwójeczka: Cóż, wcześniej myślałem w kategoriach "dobrze dla graczy", żeby gracze mieli tryb przystepny i łatwy do opanowania. A teraz jest tryb łatwy ogólnie: wszystko zbyt łatwo zdobyć, $ jest obecnie warte prawie tyle co nic. Dlatego rozumiem podejście Cichuska "dobrze dla trybu". Proszę się nie przejmować reakcją graczy w tym wypadku, choć ten jeden raz. Może gracze się obrażą, ale w dłuższej perspektywie wyjdzie trybowi na dobre. I uprzejmie przypominam o zwiększeniu zasięgu losowego teleportu z 3k do 15k kratek w każdym kierunku.

Trzy oraz cztery: Owszem, gdyby te rzeczy zostały spełnione, struktury by były. Co do restartu serwera to nie ma najmniejszego problemu, ponieważ wiele serwerów z różnych gier (nie tylko Minecraft) robi tak zwany Maintenance, czyli wyłączenie serwera w celu wprowadzenia patchu, update'u czy cokolwiek innego. I zawsze te nowości są zapowiadane w postaci tego, że tego a tego dnia w godzinach tych a tych serwer taki a taki będzie wyłączony z powodów takich a takich. To jest proste w takim układzie.

Piąteczka: Jeszcze Cichusek tego nie opisał, więc ja też nie opisuję.

Szósteczka: To może to zrobić ręcznie, ale powiadomić o tym graczy, że proces denominacji niedługo nastąpi, a w tym czasie wyłączyć Classica właśnie po to, żeby ręcznie przemanipulować $ grających? Wiem, że to musiałby być żmudny proces, ale warty tej ceny (zwiększona wartość $).

Siódemeczka: To to było na szybko robione? [emoji52] Nie wiedziałem. To może punkt następny.

Ósemeczka: Jeśli jest znacznie więcej blokowanych niepożądanych wiadomości, niż przypadkowych, to w jakim stosunku są te pierwsze do tych drugich? (W sensie: jak dużo zatrzymanych niepożądanych wiadomości przypada na jedną przypadkową?)

Dziewiąteczka: Rozumiem. Czyli jak każdy człowiek: Więcej czasu - administrator zajrzy, przeczyta, zanalizuje, odpowie i dopiero zamknie temat; Mniej czasu - zajrzy, przeczyta, stwierdzi czy ma to sens lub nie i zamknie temat lub go zostawi otwarty na dłużej, żeby później odpowiedzieć. (Moja szczerość nie zna granic)

Dziesiąteczka: Rozwiązanie widzę jak w punkcie pierwszym: 1 IP = 1 konto i już bez wyjątków na rodzeństwo, gdyż zaczynam dostrzegać, iż byłoby wielu fikcyjnych braci czy sióstr. Ewentualnie limit na konta na 1 IP można by ustawić na 2 , gdyż z automatu widziałbym mlodszą siostrę czy brata, który też chciałby pograć. A limit można by zwiększać na prośbę po napisaniu odpowiedniego postu na forum, ale tylko o 2, bo wiadomo, że brat/siostra albo kolega chcieliby jeszcze się zarejestrować na jednym IP, natomiast przecież z 5 czy 10 krewnych chyba nagle nie dostanie bzika na rejestrację akurat na jednym komputerze.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Niedostępny
#22
(09-02-2017, 17:18)Iam napisał(a): Jedyneczka: Mam świadomość, iż nie wszystko da się 'usystemować'. Jestem natomiast przeszczęśliwy, że Cichusek podjął się surowszych banów mniej więcej tak, jak opisywałem to w lutym tego roku [emoji2] Co do Multikont zawsze jest wyjście (a kiedyś nawet to było, tylko zniknęło nie wiem czemu [emoji848]): Jeden nick na jedno IP, z wyjątkami na rodzeństwo, gdzie powiększało by się ilość nicków na IP (kiedyś to było 5 nicków).
Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

ekipa serwera banuje na IP, więc jeśli ktoś nie ma zmiennego, to nie wejdzie, a jeśli ma zmienne, to nawet 1 IP = 1 konto nie pomoże Tongue
#23
Wspominałem gdzieś w propozycji (konkretniej w uzasadnieniu zwiększenia cen skupowych diamentów) o banach na karty sieciowe, żeby nawet "zmiennoIPowiec" nie mógł wejść na serwer.

Czy jest to w ogóle wykonalne?

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Niedostępny
#24
Niestety nie. Kiedyś szukano sposobu aby banować adresy MAC i się nie udało.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#25
Iam nie wiem co napisać (przeczytałem całość) ja jako zwykła osoba doceniam to ,że poświęcasz tyle czasu . Nie będe się wypowiadał w sprawie propozycji bo ty znasz moje zdanie. Pozdrawiam Cię serdecznie Sstar.
Zawsze i wszędzie Sstar będzie.
Pozdrawiam.
#26
Iam, skończ już z tymi swoimi pomysłami, i tak nie będziesz w administracji.
[Obrazek: tumblr_owuye0hM6F1tvo2c3o2_r3_500.gif]
Niedostępny
#27
(09-02-2017, 19:31)Cookie_Dworf napisał(a): Iam, skończ już z tymi swoimi pomysłami, i tak nie będziesz w administracji.
Mnie nie obchodzi to, żeby być w administracji lub nie (choć nie ukrywam, to pierwsze by mnie szczerze zadowoliło). Nie skończę ze swoimi pomysłami, po to jest dział Propozycje, żeby wyrzucić swoje idee, pomysły. Nie zabronisz mi być kreatywnym i tak merotorycznym. I nie zabronisz mi się wypowiadać w tak złożony sposób. Taki już jestem.

Pozdrawiam,
Arkadiusz

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Niedostępny
#28
Jak wy życia nie macie

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Niedostępny
#29
Jestem z siebie dumna... przeczytałam dosłownie wszystko

Nie obchodzi mnie to co sie stanie z cls
Iam gratuluje zmarnowanego czasu
PEACE!!!!

A no i na tak na wszystko ofc
#30
Iam, miej zycie i nie przejemuj się tak grą i nie zgrywaj tu nikogo ;p
Cichy, nowe edycje zawsze spoko
Ng, ja wybiórczo ;p
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości