61346 znaków
#11
Nie chodzi konkretnie o kasację all $$ z all graczy tylko podzielenie all $$ z all kont graczy przez [emoji817], po prostu o 2 rzędy w dół dać stany kont.

I tak, mój limit znaków na post nie pozwolił mi wspomnieć o dropie z kamienia, dziękuję za cenną propozycję Tailsie.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Niedostępny
#12
(09-01-2017, 22:42)Iam napisał(a): Nie chodzi konkretnie o kasację all $$ z all graczy tylko podzielenie all $$ z all kont graczy przez [emoji817], po prostu o 2 rzędy w dół dać stany kont.

I tak, mój limit znaków na post nie pozwolił mi wspomnieć o dropie z kamienia, dziękuję za cenną propozycję Tailsie.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
Jestem na NIE
Nie poto gram i zarabiam $ tu od kilku lat żeby teraz z 4kk zrobiło się 40k. Każdy gracz ci powie NIE i to z dużych liter.
EDIT
Skoro nawet $ miało by się skrócić o te 2 miejsca to ceny itemków w sklepie też, np latarnia z 35000 na 350, nie poto ludzie grają i zbierają $ żeby im taki numer zrobić. To tak jakbyś ciężko pracował w pracy miesiąc a szef zamiast np 4000 dał ci 40 zł.
#13
(09-01-2017, 22:46)Rider napisał(a):
(09-01-2017, 22:42)Iam napisał(a): Nie chodzi konkretnie o kasację all $$ z all graczy tylko podzielenie all $$ z all kont graczy przez [emoji817], po prostu o 2 rzędy w dół dać stany kont.

I tak, mój limit znaków na post nie pozwolił mi wspomnieć o dropie z kamienia, dziękuję za cenną propozycję Tailsie.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
Jestem na NIE
Nie poto gram i zarabiam $ tu od kilku lat żeby teraz z 4kk zrobiło się 40k. Każdy gracz ci powie NIE i to z dużych liter.
EDIT
Skoro nawet $ miało by się skrócić o te 2 miejsca to ceny itemków w sklepie też, np latarnia z 35000 na 350, nie poto ludzie grają i zbierają $ żeby im taki numer zrobić.

Popieram ridera Smile dobrze gada
https://youtu.be/SZAbvCvamY0
Polecam DJ'ey Mur Mur Mur
#14
Ok, rozumiem. Kwestie denominacji można odstawić na zakurzoną półkę.

Jak z innymi podpunktami? Bo wszyscy, widzę, uczepią się jednej złej rzeczy zaraz i będą jechać, że ja chcę ich ograbić z majątku. Nie chcę ograbiać ich z majątku. Przecież wartość wszystkiego względem innych graczy będzie identyczna tylko cyferki mniejsze. A nowe $1kk będzie o wiele bardziej wymagające (a przez to bardziej emocjonujące i satysfakcjonujące) do zarobienia.

Do rzeczy: Jaka jest wasza opinia w innych podpunktach? Poprosiłbym serdecznie również o konstruktywne opinie.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

a teraz dobranoc, idę spać [emoji561]

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Niedostępny
#15
Cóż jestem za, home bardzo ułatwia zarabianie, czy zdobywanie przedmiotów, będzie po prostu trudniej i o to chodzi, jak dla mnie obecnie jest za łatwo zdobyć pieniądze. Pamiętam jak kiedyś, to było chyba w 2013-14 roku kupiłem vipa i kopałem piasek dusz, po prostu siedziałem godzinami z łopatą w ręce i kupiłem swoją pierwszą latarnię, miałem sporą satysfakcję. Teraz po powrocie do gry wystarczyło znalezienie messy, istna kopalnia złota, w ten sposób zdobyłem latarnię dużo szybciej. Co do zaostrzenia banów, są ok ale myślę, że każdemu należy dać drugą szansę. Obecnie bardziej opłaca się sprzedawać diamenty na skupie niż u graczy, ponieważ nikt Cię nie oszuka, a na rynku graczy diament jest niewiele więcej warty niż na skupie. Denominacja to temat kontrowersyjny, niektórzy gracze ciężko pracowali, aby zarobić większe sumy i nie w porządku byłoby zabranie im nawet części tego majątku. Jednak bez tego zbyt dużo $ zostanie w obiegu, 100k to jest tak naprawdę nic, szczerze mówiąc nie czuję wartości tego "pieniądza", gdyż przychodzi on z dużą łatwością. Kiedyś classic był dużo trudniejszy niż jest dzisiaj, i tak powinno być, powinien być trudny. Zmiany zaproponowane przez Iam'a zwiększyłyby poziom trudności rozgrywki. Jestem na tak, pozdrawiam.
#16
Ja jestem na nie dla zmiany ceny wełny i drewna. Wełnę jest bardzo trudno uzyskać w większych ilościach. Od graczy to nie pamiętam kiedy kupowałem. Farmy owiec dają niewiele. Wełna służy w sumie tylko do budowania
Dlatego niech zostanie na poziomie $10.
Drewno da się kupić od graczy przynajmniej 3 razy taniej. Czy na pewno to trzeba zmienić?
Jezcze blok pajęczyny. I tak jest drogi. Jak na sam blok ozdobny to już teraz, moim zdaniem, za dużo.

I oczywiście przeciw tej denominacji, bo jak piszesz, nie zmieni to realnych "relacji" cenowych.
Home, home... Może od pewnych bloczków albo do pewnej granicy?

Reszta mnie nie obchodzi, dostosuję się Tongue

P.S. okres czasu brrr
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#17
Nie chce mi sie tego czytać Big GrinBig Grin
Niedostępny
#18
Kilka punktow napewno nie przejdzie. Pozniej bardziej sie rozpisze na ten temat.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#19
Nie chce mi sie tego czytac, ale jestem za, szczegolnie za sklepem.
Sie napracowales iam Big Grin
#20
odpisze na razie tylko na czesc podpunktow (kiedys trzeba zaczac).

1. bany
wszystko zalezy od danej sytuacji, nie da sie okreslic jednego schematu banowania, ze za obraze gracza jest ban na 6h i kropka. niektorzy kogos wyzwa i uzyja przy tym mniej obrazliwego slowa, a inni pojada po calej linii i uzyja mase roznych wulgaryzmow, tak samo jest z oszustami i innymi zle zachowujacymi sie graczami. ostatnio bany sa co raz dluzsze, ale tez nie mozna kogos banowac na zbyt dlugo, bo jest to serwer nopremium, a jezeli gracz ma malo do stracenia to woli zalozyc sobie multikonto niz czekac np. 10 dni na koniec bana po cheatach.

2. sethome na surowcowej
tez o tym myslalem i jest to dobry pomysl, ale boje sie reakcji graczy.

3, 4. jezeli mapy surowcowe bylyby zmieniane co krotki okres czasu, nie byloby sethome, to pewnie moglyby byc struktury, ale nie mam na tyle czasu aby wprowadzac takie mapy, to zajmuje, trzeba byc online, trzeba czasem zrestartowac serwer (a nie bede czekal do 3 w nocy az bedzie pusty). lepszym rozwiazaniem bedzie wlaczenie generowania struktur + zablokowanie niszczenia i otwierania skrzynek, brak itemow, ale beda pajeczyny i inne surowce.

5. na razie odpuszczam.

6. denominacja
nie moge graczom zmienic cen poprzez przestawienie przecinku w ich liczbie pieniedzy (np. ktos mial 100 tys, to teraz bedzie mial 10 tys.).
jedynie moge podwyzszyc ceny w sklepie, a obnizyc ceny w skupie, starsi gracze sie wkurza, ze malo zarabiaja, a nowi beda mieli bardzo trudne poczatki.

7. informacje
takie serwery kazdy zna, ale moge cos z czasem poprawic w tych bedrockach, te informacje zawsze byly pisane na szybko i zazwyczaj tylko po otwarciu serwera, dlatego pewnie na niektorych trybach wciaz sa jakies zle informacje.

8. filtr
od razu moge napisac, ze nic tu nie zmienie. filtr nie jest doskonaly, ale wiecej blokuje niepozadanych wiadomosci, niz tych przypadkowych.
teraz wkurzacie sie, ze raz na jakis czas dostaniecie mute (niektorzy moze czesciej, jak duzo pisza), ale jak usune filtr, to bedziecie sie wkurzac, ze nic nie widzicie na czacie, bo bedzie bardzo duzy spam.
zauwazcie, ze jak jakis gracz obejdzie antyreklame, to spamuje przez kilkanascie minut albo i dluzej, bo ma z tego reklame, niektorzy wracaja i nawet przez kilka dni wchodza i reklamuja jakis serwer. gdyby nie bylo filtra, to kazdy by to robil, a dziennie na prawde duzo reklam jest blokowanych.

9. forum
zauwaz, ze ostatnim razem dzisiaj siedzialem na forum rano, a jak wrocilem i mialem czas usiasc na forum, to siedze tu od poltorej godziny i nic tylko rozpatruje skargi, propozycje i problemy. rozpatrze 5 tematow, to w tym czasie pisane sa kolejne 2, czasem jest spokoj, ale czasem (np. dzis) jest was masa, zapewne podczs szkoly znowu bedzie wiecej czasu na zajecie sie serwerami, propozycjami itp, bo nie bedzie was tak duzo jak w wakacje.
na niektore tematy po prostu nie mam czasu odpisywac, niektorzy gracze sami rozwiazuja problemy.
czytam wszystko, ale nie wszedzie widze sens abym mial cos odpowiedziec, np. glowy creepera ktos tam nie chcial i ja tez, wiec zamknalem temat.
sprawa z burdelem tez sie rozwiazala, nie wiem kto zniszczyl dom, ale zniknal, a gracz go nie wybudowal ponownie, nie wiem kto i ile zarobil, bo by kazdy gracz musial wysylac mi dowod wplaty.

10. **
nie chodzilo mi o to, ze nie daje sobie rady z banowaniem, po prostu nie umiem oduczyc graczy aby przestali budowac takie budowle, tak samo jak nie umiem ich oduczyc aby nie uzywali cheatow.
co z tego, ze dam im kare na pol roku, jak zalaza multikonto i beda robili to dalej.
zapewne banujac cheaterow banuje co chwile jakies kolejne multikonto, ktore wczesniej dostalo bana na 10 dni, dla nich to wszystko jest zabawa i po prostu maja z tego ubaw.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości