Brak szacunku? yhym
#21
(07-18-2017, 08:40)Cichusek napisał(a):
(07-18-2017, 08:25)RumburRak napisał(a): Za obraze administracji moze byc nawet perm wiec ciesz się że tylko na tyle dostales.

nie widzialem tego zajscia, ale pomocnik nie musi wstawiac skargi na forum z dowodami aby potem sam zbanowac tego gracza.
obraza administracji jest inaczej traktowana.
sam banuje takie osoby na minimum 1-2 dni nawet jak obraza byla mala, gdzie za obraze w ten sposob zwyklego gracza zapewne w ogole by nie bylo kary.
za cos wiekszego ban jest na dluzej, albo na stale.
tyczy sie to obrazy administracji jak i calego serwera.

twoje POSTY sa usuwane, bo uzywasz w nich wulgarnego slownictwa i piszesz je gdzie popadnie zamiast zalozyc osobny temat i wszystko na spokojnie wyjasnic. jak ty nie masz do nas szacunku, to my nie bedziemy mieli do ciebie.
poczytaj sobie
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#22
to bylA mala obraza.
#23
Sam mojej siostrze weraijustik pisałeś meeega dziwne rzeczy ( o których nie chcę nawet mówić) i przezywałeś ją. ;/ Spamiłeś jej na priv i wgl.
.
#24
Ania. Beka z was bierzecie wszystko na poważnie. Przecież ona ma koło 16 lat tak mówiła więc pozdro.

A do tego widziałem jak sie podlizywałaś sie Matiemu wiec go nie broń.
#25
(07-18-2017, 10:35)Rzepielinka napisał(a):
(07-18-2017, 10:27)HubPlayGames napisał(a): teraz tak sobie mysle, ze chyba dalem zbyt krótkiego bana :/ chyba nie zrozumiales, ze to jest az tak obraźliwe. tak jak cichy napisał, ty nie masz szacunku do mnie - ja do ciebie.

Pozdrawiam Smile

Tylko, że wg mnie ban powinien być obiektywny, a nie wyższy dla kogoś kogo nie lubisz Hub... Takie jest moje zdanie. Będąc pomocnikiem oddzielasz swoją urażoną dumę i oceniasz każdego tak samo, a nie każdego z osobna...

Tu się zgodzę z rzeplinką hub nie banuje każdego tak samo tylko każdego z osobna uwzględniając czy go lubi czy nie itd.
........................................UwU
Niedostępny
#26
(07-18-2017, 11:48)Mateuu napisał(a):
(07-18-2017, 10:35)Rzepielinka napisał(a):
(07-18-2017, 10:27)HubPlayGames napisał(a): teraz tak sobie mysle, ze chyba dalem zbyt krótkiego bana :/ chyba nie zrozumiales, ze to jest az tak obraźliwe. tak jak cichy napisał, ty nie masz szacunku do mnie - ja do ciebie.

Pozdrawiam Smile

Tylko, że wg mnie ban powinien być obiektywny, a nie wyższy dla kogoś kogo nie lubisz Hub... Takie jest moje zdanie. Będąc pomocnikiem oddzielasz swoją urażoną dumę i oceniasz każdego tak samo, a nie każdego z osobna...

Tu się zgodzę z rzeplinką hub nie banuje każdego tak samo tylko każdego z osobna uwzględniając czy go lubi czy nie itd.
Jedyni normalni Heart
#27
(07-18-2017, 11:48)Mateuu napisał(a):
(07-18-2017, 10:35)Rzepielinka napisał(a):
(07-18-2017, 10:27)HubPlayGames napisał(a): teraz tak sobie mysle, ze chyba dalem zbyt krótkiego bana :/ chyba nie zrozumiales, ze to jest az tak obraźliwe. tak jak cichy napisał, ty nie masz szacunku do mnie - ja do ciebie.

Pozdrawiam Smile

Tylko, że wg mnie ban powinien być obiektywny, a nie wyższy dla kogoś kogo nie lubisz Hub... Takie jest moje zdanie. Będąc pomocnikiem oddzielasz swoją urażoną dumę i oceniasz każdego tak samo, a nie każdego z osobna...

Tu się zgodzę z rzeplinką hub nie banuje każdego tak samo tylko każdego z osobna uwzględniając czy go lubi czy nie itd.
No niestety, ale to nie pierwszy taki przypadek. Wiem że pewnie poleci krytyka w moją stronę ale: To prawda że Hub banuje nierówno, w zależności kogo lubi a kogo nie... To już się zdarzało w przeszłości i trzeba mówić tak jak jest. :/
Nie będę się na ten temat zbyt rozpisywać, bo to i tak zostanie zignorowane. To i tak nie ma sensu, więc zamknijcie ten wątek...

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#28
Pjona Tails! Trzeba takich jak on wytępić :v
#29
Skonczcie juz ta bezsensowna klotnie!
Tylko nie potrzebny spam robicie. Moim zdaniem watek powinien byc juz dawno zamkniety, po wypowiedzi Cichuska, ale widze ze watek wciaz otwarty i sie zle robi. Ban banem, niestety obraza gracza to jeszcze godzinne, ale administracji to juz inna bajka.
Moim zdaniem watek do zamkniecia, bo wynikna klotnie i zaraz beda watki "Dlaczego dostalem warna? Przeciez ja nic nie zrobilem".

Skonczcie juz, odczekaj te mozna powiedziec juz 4 dni.
#30
A no tak kłótnia :v To tylko rozmowa A do tego czm ma byc zamknięty? bo ty tak mówisz. Niech ludzie wypowiedzą swoję zdanie. I wez wyjdz już lepiej bo głupoty i kłamstwa piszesz podlizywaczu cichuska i huba


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości