Brak szacunku? yhym
#31
Wątek do zamkniecie odczekaj swoje chyba ze hub odbanuje cie wczesniej.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#32
Ja tylko prawde pisze, nie podlizuje sie nikomu. To jest wolny kraj, nie bedziesz mi rozkazywac, nie bede robil tego, co mi napiszesz bo ty mi tak karzesz. Wlasnie widze jaka rozmowa, 2 strona - klotnia tu tez juz zaraz bedzie sie powoli robic. Blagam, nie wytrzymasz 5 dniowego bana? Ja musialem 7 dni wytrzymac i jeszcze zyje. Glupstwa to ty piszesz chroniac sie, w grze udajesz chojraka, a tu poprostu sie sam podlizujesz.

Ja nie wiem co ci to da, skoro cichusek juz napisal swoje zdanie, a unbana raczej nie dostaniesz. I tak jak napisałem:
(07-18-2017, 08:18)M_A_T_I napisał(a): MrFraky sam bys nie potrafil nawet byc dobrym pomocnikiem, a narzekasz na huba. Powiedzialem tak, bo sie nalezalo, bez powodu obraziles huba + slownictwo. Nalezal ci sie i tyle.

"Koledzy huba do spania". Nie chce nic mowic, ale jakies 1/3 serwera juz nie spi, a jest 9:16 w Polsce (chyba, nwm jak jest bo ja w Kopenhadze). Sam sie ogarnij fraky, udajesz takiego chojraka a potem jest jak jest - narzekasz na to co zrobiles. Nie oceniaj innych jak ich dobrze nie znasz i tyle. I prawdopodobnie sam obrazasz teraz "kolegow" huba w tym watku, tak jak zcytowalem "Koledzy huba do spania". Moze ktos lubi wstawac o 9:00. To ze sa wakacje to nie znaczy, ze ktos nie moze spac do 9:00.
(07-18-2017, 08:23)M_A_T_I napisał(a): Ja sie nie musze ogarniac, ja jestem jeszcze normalnym czlowiekiem. Powtorze: Hub jest tylko pomocnikiem. My ciebie nie obrazalismy, wiec prosze cie nie wymyslaj juz takie klamstwa.
(07-18-2017, 12:35)M_A_T_I napisał(a): Skonczcie juz ta bezsensowna klotnie!
Tylko nie potrzebny spam robicie. Moim zdaniem watek powinien byc juz dawno zamkniety, po wypowiedzi Cichuska, ale widze ze watek wciaz otwarty i sie zle robi. Ban banem, niestety obraza gracza to jeszcze godzinne, ale administracji to juz inna bajka.
Moim zdaniem watek do zamkniecia, bo wynikna klotnie i zaraz beda watki "Dlaczego dostalem warna? Przeciez ja nic nie zrobilem".

Skonczcie juz, odczekaj te mozna powiedziec juz 4 dni.

I w koncu jak sam to napisałes:
(07-18-2017, 09:22)MrFraky napisał(a): Dobra zamknijcie se to bo widze ze wy wolicie w dupie wszystko miec i oddac innym. Ja walcze o swoje nie wiem jak wy ale z wami to jedynie mozna...

zamknijcie se post * By nie bylo ze znowu wyzywam, bo przeciez co zlego to ja a co dobre to nie wy.

I dokonczę to tym że z tych Matich itd mam beke i tyle.
Sam prosiles o zamkniecie watku, a teraz sam marudzisz. Watek tak jak pisalem moim zdaniem do zamkniecia. Wszystko zostalo wyjasnione dokladnie. "zeby nie bylo ze znowu wyzywam" i tak to zrobiles juz wiele razy w tym watku.
#33
Według mnie ban sie nalezy byłem na servie i nie tylko on go obrazał
#34
Japierpapier skończcie ten szitsztorm! Ban jest i już będzie. G zrobisz tutaj rozpisując się coraz bardziej Freaky. Wyrok został wydany.

Niedostępny
#35
no ale jak nie zamkneli to co? mam płakac tak jak ty o coś? Nie dzieki.

Chciałem zmienić nick Na Freaky ale cichy nie pozwolił jak ktos nie ma premium -.-


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości