Kopiowanie
#1
Znalazłem filmik gdzie jest pokazane, że to publiczny auto-sklep (Wziąłem go stąd)
https://www.youtube.com/watch?v=imJNJQK9zno

PROSZE O ODPOWIEDŹ TYLKO CICHUSKA
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#2
Autosklep chyba jest prawie taki sam jak ten mateuu. No to wpadl ;X
#3
(07-16-2017, 20:42)Myszak napisał(a): Autosklep chyba jest prawie taki sam jak ten mateuu. No to wpadl ;X

To jest i tak wciaz lidl Mateuu. Lidl jest od 2 lat na prisonie, a ten filmik zostal zrobiony w 2016 roku. Pamietam jeszcze poczatki lidla, jak nie bylo tych wszystkich bajerow itp.
#4
Tak ale jest wersja starsza pokazana

I tak jak jest napisane jak zbudować auto-sklep, ja zbytnio nie patrzyłem na tytuł, budowałem to co na filmie xd
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#5
(07-16-2017, 20:44)Dynvmo napisał(a): Tak ale jest wersja starsza pokazana

I tak jak jest napisane jak zbudować auto-sklep, ja zbytnio nie patrzyłem na tytuł, budowałem to co na filmie xd

Ale ty chlopie klamiesz
Od samego poczatku byly tematy, czy mozesz kopiowac od mateuu, czy dostaniesz bana itp.
#6
Porównaj sobie ten nasz, a ten na filmiku.
Nasz sklep powstał przed tym filmikiem, z biegiem czasu zmieniał się i dzięki temu mamy takie charakterystyczne elementy, które skopiowałeś... Ty nawet kwiatki skopiowałeś przed sklepem...

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#7
Kwiatki sa inaczej poustawiane, ja zawsze w moich auto-sklepach daje kwiatki, tak jak wiekszość

(07-16-2017, 20:47)Myszak napisał(a):
(07-16-2017, 20:44)Dynvmo napisał(a): Tak ale jest wersja starsza pokazana

I tak jak jest napisane jak zbudować auto-sklep, ja zbytnio nie patrzyłem na tytuł, budowałem to co na filmie xd

Ale ty chlopie klamiesz
Od samego poczatku byly tematy, czy mozesz kopiowac od mateuu, czy dostaniesz bana itp.

Po wątku mateuu na prisonie zobaczyłem ...
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#8
(07-16-2017, 20:48)Dynvmo napisał(a): Kwiatki sa inaczej poustawiane, ja zawsze w moich auto-sklepach daje kwiatki, tak jak wiekszość

(07-16-2017, 20:47)Myszak napisał(a):
(07-16-2017, 20:44)Dynvmo napisał(a): Tak ale jest wersja starsza pokazana

I tak jak jest napisane jak zbudować auto-sklep, ja zbytnio nie patrzyłem na tytuł, budowałem to co na filmie xd

Ale ty chlopie klamiesz
Od samego poczatku byly tematy, czy mozesz kopiowac od mateuu, czy dostaniesz bana itp.

Po wątku mateuu na prisonie zobaczyłem ...
Zobaczyłeś i go wtedy nie wstawiłeś, aż do tej pory gdy było już kilka zadym?
Tonący brzytwy się chwyta...
Po za tym już naprawdę skończ, proszę...

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#9
Cichusek napisał, że jak wstawie na forum jakiś dowód, że jest to auto-sklep z internetu to cofnie to co mówił, a tak jak widać jest poradnik na youtube
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#10
chyba juz ci wyraznie odpowiedzialem w poprzednim temacie co powinienes zrobic.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości