Niby zgapianie
#11
Wypowiem się... Tutaj już nawet nie chodzi o nasz sklep, ale ogólnie... No weź pomyśl, czy nie lepiej było się zapytać przed zbudowaniem tego sklepu, zamiast teraz krzyczeć że ci każą go usuwać/przebudowywać?
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#12
Mateuu? to jest najbardziej toksyczny gracz na serwerze, NIE
Pytałem się ciebie tails, jednak ty tutaj nie masz zadnego glosu :/
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#13
(07-16-2017, 15:59)Dynvmo napisał(a): Pytałem się ciebie tails, jednak ty tutaj nie masz zadnego glosu :/

Mam.
I mówię ci tu prawdę. Nie miej do nas pretensji, że zrobiłeś coś czego ci było nie wolno.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#14
(07-16-2017, 15:59)Dynvmo napisał(a): Mateuu? to jest najbardziej toksyczny gracz na serwerze, NIE
Pytałem się ciebie tails, jednak ty tutaj nie masz zadnego glosu :/

Ty tu jesteś najbardziej toksyczny...sam nie umiesz sklepu zbudować tylko kradniesz czyjeś pomysły a teraz masz pretensje.
........................................UwU
Niedostępny
#15
Mateuu nie rozumiem cb skopiowałem sklep ale to nic nie zmienia, nie będę lepszy po zbudowaniu tego, po prostu wygląd tego auto sklepu mi się spodobał.
Zachowujesz się jak by przez to miał byś zgniąć
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#16
(07-16-2017, 16:05)Dynvmo napisał(a): Mateuu nie rozumiem cb skopiowałem sklep ale to nic nie zmienia, nie będę lepszy po zbudowaniu tego, po prostu wygląd tego auto sklepu mi się spodobał.
Zachowujesz się jak by przez to miał byś zgniąć

*zginąć

Sam się teraz przyznałeś że skopiowałeś a wiesz że tego nie wolno, to że mój sklep ci się podobał to nie jest usprawiedliwienie.
........................................UwU
Niedostępny
#17
Ale chyba korona ci z głowy nie spadnie jak stoi ten sklep ...
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#18
(07-16-2017, 16:11)Dynvmo napisał(a): Ale chyba korona ci z głowy nie spadnie jak stoi ten sklep ...

Właśnie spadnie, nienawidzę takich ludzi jak ty którzy tylko potrafią kraść czyjąś pracę.
........................................UwU
Niedostępny
#19
Ja nie bd mówił co ty ukradłeś innym ludziom (Chodzi o pomysły) ...
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#20
(07-16-2017, 16:14)Dynvmo napisał(a): Ja nie bd mówił co ty ukradłeś innym ludziom (Chodzi o pomysły) ...

Jestem ciekawy jakie, poza tym nie zmieniaj tematu ;)
........................................UwU
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości