Mk
#1
Cześć Cichusku ostatnio dostałem bana za mulikonto.
Nick: Dynmvo
Nick Brata: HubiX0n1337
Tylko, że problem w tym, iż to mój brat xd, myślałem, że nic się nie stanie jeśli nie zgłoszę konta brata, zazwyczaj zapomina on haseł i nie chce mi się robić 100 wątków. Raczej nie grał na serwerze, wbił tylko 1 lub 2 razy na serwer. Czy to jest powód bana? Nie oszukał nikogo (Jest młody w zasadzie) więc w jaki sposób zawinił?
Nie mam dowodu, że to konto mojego brata, mamy oddzielne komputery ale ten sam router mogę podesłać zdj ale nwm czy w tym coś pomoże.
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#2
Takie rzeczy sie zglasza.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#3
Wiem ale mój brat zawsze zapomina haseł i zakłada co miesiąc nowe konto....
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#4
To juz twoj problem jak nie potrafisz brata upilnowac
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#5
Myślałem, że jak na oddzielnych kontach gramy to się nic nie stanie :/
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#6
(07-16-2017, 15:35)Dynvmo napisał(a): Myślałem, że jak na oddzielnych kontach gramy to się nic nie stanie :/

Grasz tu długo i to na pewno wiedziałeś więc nie kłam, nagle brat ma koło ciebie działkę i stoi pusta? ciekawe...

Wytrzymasz te 3 dni będziesz miał nauczkę na przyszłość że takie rzeczy się zgłasza.
........................................UwU
Niedostępny
#7
Mateuu nie?
Nie bd przeklinał, mówię Ci, że brat nic nie robił na serwerze więc po co mi jego konto, działka jak sam wiesz jest pusta, nawet nie jestem tam dodany więc wytłumacz po co mi to...

Po za tym, nie było żadnej skargi na brata nic nie zrobił...
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#8
Halo halo? Chcę pograć na serwerze xd Cichy?
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#9
(07-16-2017, 16:42)Dynvmo napisał(a): Halo halo? Chcę pograć na serwerze xd Cichy?

Ledwo godzina minęła od twojego ostatniego postu, cichy też ma prywatne życie i nie siedzi na forum 24/7.
........................................UwU
Niedostępny
#10
coś podobniego do tematu nicku M_A_T_I (brat...bart... może jeszcze wymyślona siostra)
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości